Baśń o dębowym sercu - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Ilość stron (szacowana): 572
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
23.22 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.32 zł
26.91 zł
29.90 zł
Opis:

“Bajka o dębowym sercu” opowiada historię dzielnego i szlachetnego Antka, który postanawia przywrócić swojej rodzinnej miejscowości dawne, zielone oblicze. Na swej drodze napotyka wiele przygód i przeszkód. Niestraszny mu jednak ani czarnoksiężnik, ani nawet smok! Dzięki pomocy przyjaciół i wierze we własne możliwości osiągnie swój cel - w wiosce znów zapanuje radość, harmonia i dostatek, na straży, których będzie stał szczęśliwy Dąb. Symbol przyjaźni łączącej człowieka z naturą.

Baśń uczy dzieci nie tylko odróżniać dobro od zła i szacunku do przyrody, ale także w przystępny sposób pokazuje istotę walki o wspólną, lepszą przyszłość i to, że nawet najmłodsi mają ogromny wpływ na jej kształt. Dziecięcą wyobraźnię pobudzi nie tylko historia odważnego Antka, pomogą w tym również przepiękne i bajeczne ilustracje przygotowane przez Pawła Kasperka, któremu autor baśni powierzył ich wykonanie.

Bajka uczy szacunku do przyrody i pokazuje, że na odwagę w życiu zdobyć się może każdy z nas – wystarczy wydobyć ją z głębi serca

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć