ebook Legion: Wiele żywotów Stephena Leedsa
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 30861)

Legion: Wiele żywotów Stephena Leedsa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.50
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
24.18 złpremium: 15.60 zł Lub 15.60 zł
19.50 zł Lub 17.55 zł
26.00 zł
26.00 zł
26.00 zł Lub 23.40 zł
20.67 zł
23.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Stephen Leeds to geniusz całkowicie zdrowy na umyśle. To jego halucynacje są szalone. Leeds wpakuje się przez nie w przygodę, która zmusi go do udania się na koniec świata i do walki z terrorystami. To, co odkryje, może podważyć fundamenty trzech potężnych religii i dać mu wskazówkę co do prawdziwej natury jego nieokiełznanej wyobraźni.

Stephen jest geniuszem o niezrównanych zdolnościach, który w ciągu zaledwie kilku godzin może opanować dowolną umiejętność, zawód lub dziedzinę sztuki. Niestety, by pomieścić całą tę wiedzę, jego umysł tworzy wyobrażonych ludzi – Stephen nazywa ich aspektami – by zachować i uzewnętrzniać wszystkie informacje. Dokądkolwiek Stephen się udaje, towarzyszy mu drużyna wyobrażonych ekspertów, która udziela rad, interpretuje i objaśnia. Wykorzystuje ich do rozwiązywania problemów... nie za darmo. 
Ale jego umysł robi się nieco zatłoczony, a aspekty mają tendencję do życia własnym życiem. Kiedy pewna firma wynajmuje go do odzyskania skradzionego sprzętu – aparatu, który może rzekomo robić zdjęcia przeszłości – Stephen pakuje się w przygodę, która zmusi go do udania się na drugi koniec świata i walki z terrorystami. To, co odkryje, może podważyć fundamenty trzech najważniejszych światowych religii – i, być może, dać mu niezwykle ważną wskazówkę co do prawdziwej natury jego aspektów…

Legion: Wiele żywotów Stephena Leedsa od Brandon Sanderson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Niestety nudna :( Szkoda.

Warto zerknąć