ebook Życie cię kocha, Lili
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 260)

Życie cię kocha, Lili
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.94
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
17.94 zł Lub 16.15 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
17.94 zł
22.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Najbardziej pozytywna historia tego lata! Spotkanie z radosną i kolorową Lili jest jak piękny poranek. Wnosi świeżość, energię, łamie utarte schematy i… daje kopniaka do tego, by w końcu się obudzić i zacząć żyć naprawdę. Bo bez względu na to ile masz lat, kim jesteś i co robisz, ŻYCIE CIĘ KOCHA, i tylko od Ciebie zależy, co zrobisz z tą miłością.

Pamiętajcie, ŻYCIE WAS KOCHA! 
Lilianna Berg, każdego poranka otwiera oczy i przyjmuje z radością to, co przyniesie kolejny dzień. Bo każdy dzień jest wyjątkowy, już nigdy się nie powtórzy. Dziewczyna kolekcjonuje unikatowe, barwne sukienki, które odzwierciedlają jej osobowość, odwagę i gotowość na podejmowanie nowych wyzwań. Każdego dnia staje przed lustrem, patrzy z radością na swoje oblicze i mówi: Życie Cię kocha, Lili. Trzy proste słowa, które są początkiem wszystkiego. 
Mimo utraty rodziców i przeszkód, które napotyka na swojej drodze, dziewczyna unosi wysoko głowę i dziarsko stawia im czoła…

Życie cię kocha, Lili od Anna H. Niemczynow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dawno nie czytałam tak optymistycznej książki. Osobiście uważam, że pozytywne myślenie nie zawsze się sprawdza, ale na pewno pomaga w życiu. Zapraszam na moją recenzję.

Książek do recenzji czeka sporo na półce, ale nie mogłam się oprzeć najnowszej książce autorki i kupiłam e-booka. Pamiętam, że zaczęłam czytać wieczorem jak usypiałam młodego i od pierwszych zdań wiedziałam, że książka będzie mi się podobać.

Mamy różne okresy w życiu. Książka pani Ani idealnie wstrzeliła się w mój nastrój, który zaczął mi odrobinę szwankować. W tej cudnej książce znalazłam to, czego akurat potrzebowałam. Proste, ale wiecznie zapomniane w codziennym biegu przesłanie, że życie nas ...kocha, tak zwyczajnie. Powinniśmy być wdzięczni za każdy dzień i za każde obudzenie.

Był czas kiedy zaczytywałam się w książce Sekret (o pozytywnym myśleniu) i pomogła mi lektura tamtej pozycji przeżyć trudny czas choroby. Tę książkę polecam osobom, które są smutne, nie widzę sensu dalszego starania się o coś, które potrzebują poczytać czegoś na poprawę humoru... Ale myślę, że spodoba się też fanom powieści obyczajowej, fabuła jest naprawdę interesująca i można w niej wynieść naprawdę wiele ważnych przesłań.

Jestem piękna i wszyscy mnie kochają, jestem piękna i wszyscy mnie kochają...- afirmowałam uparcie. Kiedyś bardzo opierałam się tego typu eksperymentom, ale odkąd babcia przekonała mnie, że warto zmieniać negatywne komunikaty na pozytywne, zaczęłam to praktykować i okazało się, że takie z pozoru nic nieznaczące gadanie do siebie ma ogromną moc.

Bardzo podobał mi się wątek babci i jej znajomych, dzięki takim książkom autorka pokazała starszych ludzi w bardzo pozytywnym świetle. Dawno nie czytałam tak dobrej książki z tak cudnie mega optymistycznym przesłaniem. Książka spodoba się osobom w każdym wieku. Na końcu jest mega fajny rozdział "Afirmacje Lilianny Berg" - które warto sobie wydrukować, powiesić gdzieś i ...praktykować na co dzień.

Także, nieważne jakie masz humor, czy dla ciebie dziś świeci słońce czy pada deszcz, polecam tę książkę. Najbardziej optymistyczna powieść ever! Takie spa dla duszy! Czytajcie, śmiejcie się i zarażajcie innych dobrym humorem! Bo przecież... Życie nas kocha!

Polecam!

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
W życiu nic nie dzieje się bez powodu

Moi drodzy, dziś porozmawiamy o sztuce akceptacji. Zapewne zgodzicie się ze mną, że najtrudniej jest zaakceptować siebie i to, co ofiaruje nam każdego dnia życie. Patrząc w lustro, ciągle chcielibyśmy coś w sobie zmieniać, poprawiać, a i to jak układa się nasze życie, rzadko kiedy w pełni nas satysfakcjonuje. Od jakiegoś czasu powstaje mnóstwo poradników o tym, jak pokochać siebie i czerpać radość z życia, jednak wiadomo, że nie każdy chętnie sięga po tego rodzaju publikacje.

Chcąc temu zaradzić, Anna H. Niemczynow oddała w nasze ręce swoją najnowszą książkę Życie Cię kocha, Lili, w której połączyła przyjemne z pożytecznym.
Ci z Was, którzy obserwują media społecznościowe autorki, z pewnością zauważyli, że jest Ona bardzo otwartą i serdeczną kobietą, która emanuje wewnętrznym ciepłem i blaskiem. Kocha ludzi i wszystko, co przynosi Jej każdy kolejny dzień. Pragnie podzielić się z nami przekonaniami, które wyznaje, a tym samym pokazać nam, jak małymi krokami nauczyć się czerpać radość i naukę z tego, co nas spotyka. Na kartach powieści odnajdziemy elementy swego rodzaju poradnika pozytywnego myślenia, który wpleciony w powieść obyczajową pozwala nam poznać zupełnie inną odsłonę twórczości pisarki, niż ta, z której znaliśmy ją dotychczas.

Najcenniejszym darem, w jaki można wyposażyć potomstwo, jest nauczenie go kochania samego siebie. Taki człowiek zawsze sobie poradzi i w każdej sytuacji będzie po prostu silny. Nie oznacza to wcale, że nigdy nie upadnie. Nie, nie. Upadnie i to nie jeden raz, tak jak wszyscy, ale w odróżnieniu od pozostałych zawsze zdoła się podnieść, otrzepać kolana i ruszyć dalej.

Główną bohaterką książki jest Lilianna Berg młoda kobieta, którą życie bardzo mocno doświadczyło. Dziewczyna w młodym wieku straciła rodziców, jednak mimo trudnych doświadczeń życiowych emanuje optymizmem i radością. Otwartości i umiejętności przyjęcia wszystkiego, co przygotował dla niej los, nauczyła ją ukochana babcia, która wychowywała wnuczkę, kiedy jej rodzice odeszli. Każdy dzień Lili rozpoczyna od patrzenia śmiało w lustro i powtarzania sobie z przekonaniem Życie Cię kocha, Lili. Afirmacja ta stała się początkiem dla wszelkich zmian, które zachodziły i zachodzą w jej życiu. I choć nie zawsze wszystko układa się tak, jak sobie to wymarzyła, to dziewczyna wierzy, że wszystko, czego doświadczamy dzieje się po coś. Nawet jeśli jest to, coś złego, co w pierwszej chwili wydaje się krzywdzące to, jednak często możemy się przekonać, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Dziewczyna pracuje w piśmie kobiecym, ale niestety, choć zawsze chciała być dziennikarką, tematy artykułów, na jakie dostaje zlecenia, nie są zbyt ambitne, a ona marzy o temacie, który pozwoli jej się wykazać. Czy dostanie taką szansę, musicie przekonać się sami?
Życia prywatnego też byśmy jej nie pozazdrościli. Mieszka z mężczyzną, który zasłaniając się rzekomym talentem pisarskim, wykorzystuje jej miłość do niego i żyje sobie wygodnie jej kosztem. Ukochany naszej bohaterki nie cieszy się sympatią babci Rózi. Czy negatywne nastawienie kobiety do wybranka Lili są słuszne? O tym przekonacie się oczywiście, sięgając po książkę.

To właśnie Rózia i jej przebojowość oraz ogromna chęć życia pełnią piersią, będąc wdzięcznym za każdy dany nam dzień, który jest wyjątkowy i nigdy się nie powtórzy, niejako ukształtowała osobowość i podejście do życia jej kochanej wnusi.
Obie bohaterki skradły moje serce. Lili i jej kolorowe sukienki oraz Rózia i jej teksty, wywołują uśmiech na ustach czytelnika i pozwalają spojrzeć na świat przez różowe okulary. Nie mogłabym nie wspomnieć również o genialnych przyjaciółkach Rózi. Kiedy poznajesz te wszystkie postacie, myślisz sobie, że chciałabyś przebywać z takimi osobami na co dzień. Takie osobowości zarażają pozytywnym nastawieniem.

Na kartach Życie Cię kocha, Lili odnajdziemy również historię niezwykłej miłości. Uczucia romantycznego i tajemniczego, które udowadnia, że można kochać kogoś, nawet jeśli nie możemy mieć nadziei na to, że nasza miłość kiedyś się spełni.
Muszę przyznać, że ten wątek bardzo mnie poruszył i chwycił za serce, dlatego nie chcę pisać na jego temat nic więcej, abyście sami mogli doświadczyć tych emocji.

Nie macie już chyba wątpliwości, że jeśli sięgniecie po tę książkę, otrzymacie potężną dawkę pozytywnej energii, która pozwoli Wam spojrzeć na siebie łaskawszym okiem, pozwoli uwierzyć w siebie i da nadzieję na to, że tak jak po deszczu wychodzi słońce, podobnie w naszym życiu nic co złe nie będzie trwało wiecznie i wreszcie przyjdzie to dobre. W książce znajdziecie wiele innych powtarzanych przez Lili i Rózię afirmacji, które jeśli tylko zechcecie, możecie wnieść w swoją codzienność.
Ja jednak mam mieszane odczucia odnośnie do prezentowanego w książce podejścia do życia. Oczywiście nie neguję go w żaden sposób, ponieważ jesteśmy różni i zapewne do wielu osób ono przemówi i być może pod wpływem książki postanowią popracować nad swoim życiem i coś w nim zmienić i to będzie świetnie. Jednak jeśli chodzi o mnie samą, po prostu taki sposób postrzeganie życia nie współgra w zgodzie ze mną samą, dlatego w moim życiu książka nie wywołała znaczących zmian.

Oczywiście zachęcam Was serdecznie do lektury książki, bo naprawdę warto. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie, a pozytywny wydźwięk opisanej historii pozwoli Wam szeroko się uśmiechnąć i oderwać od codziennych trosk. A to, czy będzie impulsem do namacalnych zmian, zależy od indywidualnego jej odbioru przez każdego z czytelników.

Ocena: 4/6
©Kocie czytanie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć