ebook Dive Bar: Dirty
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 21791) Ilość stron (szacowana): 304

Dive Bar: Dirty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.90
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 33.92 zł
23.90 zł
31.92 zł
31.92 zł
36.00 zł
Inne proponowane

Kylie Scott - autorka bestsellerów wielokrotnie wyróżnianych przez "New York Timesa" powraca do czytelników z całkiem nową serią zatytułowaną Dive Bar. Dirty jest pierwszym tomem tego pasjonującego cyklu.

Fabuła:

Kiedy posiadasz przystojnego faceta, który jest jednym z najczulszych na świecie i na dokładkę jest twoim narzeczonym, jesteś najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Lydia Green wyobrażała sobie, że jej życie po ślubie z Chrysem będzie jednym, wielkim pasmem szczęścia. Czar prysł, kiedy Lidia, przygotowując się do stanięcia na ślubnym kobiercu, odkryła, że jej przyszły mąż i jego drużba są parą. W takiej chwili, nie pozostało jej nic innego, jak tylko salwować się ucieczką z własnego ślubu i wesela. Aby skryć się przed niedoszłym mężem, gośćmi i całym wstydem, Lidia dokonała włamania do jednego z bungalowów, gdzie znalazła schronienie w łazience. Jej miejsce ukrycia nie zostało jednak długo tajemnicą, schowaną w wannie odnalazł Lidię właściciel domu - Vaughan Hewson. Ten czarujący i przepięknie zbudowany mężczyzna, nie krył zdziwienia i przez chwilę wahała się nawet czy nie powiadomić o zdarzeniu policji. Widząc jednak, w jak marnym stanie jest ukrywająca się w jego wannie dziewczyna, zaoferował jej pomoc. Wdzięczna Lidia znalazła oparcie i miała przed kim się wypłakać i wyżalić.

Los postawił zatem na swojej drodze zranioną i zdruzgotaną dziewczynę, oraz oszałamiającego przystojniaka, który jak przystało na każdego macho, bierze od życia, co chce. Czy Vaughan będzie potrafił odmienić się dla Lidii, a czy ona zechce związać się z kolejnym mężczyzną, szukając przyjaźni i miłości? Czy dziewczyna będzie potrafiła zaufać kolejnemu chłopakowi? A może lepiej odpuścić sobie miłostki i całkiem nieźle się zbawić?

Dive Bar: Dirty nie jest tylko kolejnym, zwykłym sztampowym romansem. To pełna humoru i nieoczkiwanych zwrotów akcji historia, opowiadająca o dawaniu kolejnej szansy i chęci niesienia pomocy. Subtelne sceny erotyczne dopełniają atrakcyjności tej opowieści i w połączeniu z niebanalną fabułą, stanowią wysmienitą rozrywkę. Ten e-book zdecydowanie powinien znaleźć się na Twoim czytniku i stać się Twoją lekturą. 

Dive Bar: Dirty od Kylie Scott możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć