ebook Imperium grzechu
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 11589) Ilość stron (szacowana): 224

Imperium grzechu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 24.42
29.60 zł Lub 26.64 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
-27% 24.42 zł
29.60 zł
29.60 zł
37.00 zł
Inne proponowane

Trzeci i już ostatni tom Mount Trilogy jest jeszcze bardziej dramatyczny, niż jej poprzednie części.

Fabuła:

Zamach, w który Keira i Lachlan – bezwzględny król Nowego Orleanu prawie tracą życie, uzmysławia obojgu, że nie mogą bez siebie żyć i każde z nich zrobiłoby dla drugiego wszystko. Gdy Lachlan próbuje odnaleźć tych, którzy nastawali na ich życie, przez miasto przelewa się fala przestępstw. Lachaln jest bezwzględny i konsekwentnie dąży do celu. Ta furia i bezwzględność uzmysławia Keirze, ile skrywa przed nią jej ukochany i jak wielu jego sekretów nigdy nie poznała. Jednak kobieta musi sobie uzmysłowić, że kiedy pozna bezwzględną prawdę o swoim mężczyźnie, odkryje jego mroczną przeszłość, jej uczucie może całkowicie wyblaknąć. Odkrywanie skrywanych tajemnic wcale nie jest proste i przynosi za sobą tragiczne w skutkach konsekwencje. Czy w tym bezwzględnym świecie istnieje recepta na szczęśliwe zakończenie?

W Imperium grzechu Meghan March zgrabnie łączy wątki ze wszystkich trzech tomów, podsuwa czytelnikowi odpowiedzi na wszystkie pytania, które pozostawały bez odpowiedzi po zakończeniu wcześniejszych historii. Ta historia jest rewelacyjnym zwieńczeniem obfitującej w dramatyczne wydarzenia trylogii.

Imperium grzechu od Meghan March możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2020. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Jak to jest, że czasami ci, których, jak się nam zdaje, znamy najlepiej, są tymi, których tak naprawdę znamy najmniej?
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć