ebook Czwarta małpa - audiobook
4.07 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4438)

Czwarta małpa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.19
Audiobook - najniższa cena: 19.19
wciąż za drogo?
29.75 złpremium: 19.19 zł Lub 19.19 zł
-23% 24.63 zł Lub 22.17 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
19.19 zł
26.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Stephen King, Dean Koontz i Thomas Harris mają potężnego rywala! Kryminał, który długo będzie niepokoił twoją wyobraźnię. Czy detektyw Sam Porter rozwiąże wreszcie zagadkę tajemniczego seryjnego zabójcy, który przez lata prowadził perfidną grę z chicagowską policją?

Tajemniczy seryjny morderca zwany przez policję Zabójcą Czwartej Małpy sieje grozę wśród mieszkańców Chicago. Policja od lat bezskutecznie próbuje odkryć jego tożsamość. Przełomem w śledztwie jest wypadek, w którym pod kołami autobusu ginie pieszy. Prawdopodobnie to Zabójca Czwartej Małpy: przy zwłokach zostaje znalezione charakterystyczne pudełko z fragmentem ciała uprowadzonej ofiary. 
Detektyw Sam Porter w kieszeni marynarki mężczyzny znajduje pamiętnik. Musi wejść w umysł psychopaty, by zrozumieć jego zagmatwaną historię i odnaleźć ostatnią porwaną osobę. Zanim będzie za późno… 

O Autorze:
J. D. Barker – światowej sławy autor bestsellerów, zdobywca licznych nagród literackich. Jego książki porównuje się do dzieł Stephena Kinga, Deana Koontza i Thomasa Harrisa. Mieszka w Pennsylvanii.

Czwarta małpa - audiobook od J. D. Barker możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć