ebook Fundamenty wiary - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5250) Ilość stron (szacowana): 115

Fundamenty wiary - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.72
Audiobook - najniższa cena: 18.67
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
18.67 zł Lub 16.80 zł
25.01 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
25.00 zł
25.01 zł
19.17 zł
25.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Wyjątkowy mówca, wystarczy przesłuchać jeden wykład, potem słucha się już wszystkie dostępne wykłady po kilka razy” – E. B

David Pawson – 83-letni pisarz, biblista i mówca. Prowadzi służbę, podróżując i nauczając głównie liderów w kościołach na całym świecie. Miliony kopii nagrań jego wykładów biblijnych trafiło do ponad 120 krajów.
David sam siebie opisuje jako „nieortodoksyjnego i ewangelicznego” nauczyciela Słowa Bożego. Od 75 lat pozostaje do końca wierny złożonej przez siebie obietnicy, że zawsze będzie mówił w sposób uczciwy i bezkompromisowy, przybliżając ludzi do prawd biblijnych, niezależnie od konsekwencji czy ceny, jaką przyjdzie mu za to zapłacić.
David Pawson w czasie pobytu w Warszawie nauczał przez 17 godzin, odsłaniając biblijną prawdę. Z detektywistyczną pasją prowadził słuchaczy do odkryć zawartych tylko na kartach Biblii, konfrontując różne poglądy i nie zapominając o analizie źródeł ich powstania.
Oto kilka z omawianych tematów:
– Co to jest przymierze i czym się różni od umowy?
– Obietnice i kary zawarte w przymierzach.
– Biblijne znaczenie wiary, łaski, pokuty i zbawienia.
– Czy można odrzucić łaskę Bożą?
– Czy rozwód i powtórne małżeństwo jest grzechem ?
– Czy wiara bez uczynków zbawia ?
– Czy człowiek raz zbawiony jest na zawsze zbawiony?
– Ewangelia głoszona przez Jezusa

„David Pawson, a raczej jego nauczanie zmieniło kiedyś moje życie. W ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy wyjątkową okazję mieć go pośród nas. Powoli moja szczęka wraca na swoje miejsce ze stanu permanentnego opadnięcia... Jestem wdzięczny Wam wszystkim (Leszek Osieczko, Staszek Bogulak Bogulandia, Krzysztof Zaręba i inni), którzy ściągnęliście Davida do Warszawy. I mimo jego 83 lat chcę mieć nadzieję, że to nie ostatni raz. Wszyscy, którzy nie mogli być – koniecznie, koniecznie spróbujcie zdobyć materiał video z konferencji David Pawson – O Królestwie Bożym, albo korzystajcie z materiałów na www.davidpawson.org” – Sławek Szymański

Fundamenty wiary - audiobook od David Pawson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć