ebook Podręcznik Tarota Arkana Wielkie
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Podręcznik Tarota Arkana Wielkie
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.82
wciąż za drogo?
27.16 złpremium: 17.52 zł Lub 17.52 zł
24.82 zł Lub 22.34 zł
29.20 zł
22.48 zł
23.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Arkana Wielkie jakich nie znałeś

Publikacja opisuje szczegółowo Arkana Wielkie czyli karty stanowiące zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról. Każdy z nas ich doświadcza i jedynie od nas zależy, jak sobie z nimi poradzimy.

Ułatwi Ci to opis symboliki każdej z kart, jej znaczenie wróżebne oraz aspekty pozytywne i negatywne. Szczegółowa analiza przeprowadzona przez Autorkę sprawia, że z łatwością odkryjesz, co konkretna wróżba oznacza dla Twojej miłości, finansów czy relacji rodzinnych. Dowiesz się również, że dana karta może oznaczać konkretne miejsce, wydarzenie, zawód czy prezent.

Sekrety tarocistów ujawnione!

Poznasz również tajemnice profesjonalnych tarocistów i dowiesz się, na co powinieneś zwrócić uwagę podczas pracy z Tarotem. Poznasz również symbolikę kolorów, historię tej niezwykłej talii i źródło skrytego w niej potencjału. Będziesz na równi zwracał uwagę na swoje odczucia, jak na znaczenie konkretnych kart.

Bezpieczna i skuteczna wróżba!

Podręcznik Tarota Arkana Wielkie od Sylwia Kulesza możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć