ebook Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 84)

Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 21.25
Audiobook - najniższa cena: 20.37
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
18.91 zł
19.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Stary, uroczy dworek w leśnej głuszy, pensjonat Leśna Ostoja, kolejny raz otwiera swoje podwoje! 

Drzewie przez długi czas było dla Justyny i jej bliskich oazą spokoju. Tutaj, wśród bujnej przyrody i oddanych przyjaciół odnaleźli w sobie wielkie pokłady wrażliwości i pogody ducha. Tu nauczyli się dostrzegać piękno otaczającego ich świata. Pobyt w pensjonacie dodawał im sił w zmaganiach z codziennymi problemami. 

Tym razem nad Leśną Ostoją i jej nowymi właścicielami zbiorą się wyjątkowo groźne i ciemne chmury. Justynę i jej bliskich czeka wiele wyzwań i trosk, które postawią pod znakiem zapytania ich dalsze życie w Drzewiu. Ktoś będzie próbował zniszczyć ich spokój. Czy razem uda im się pokonać trudne chwile? Czy nad ukochanym pensjonatem znów rozbłyśnie słońce? 

Daj się przenieść w miejsce, oddalone od miejskiego zgiełku, w którym tak łatwo się zatracić i na powrót poczuć bliskość otaczającej nas przyrody. 

Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja od Joanna Tekieli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć