Jednookie walety
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.72 / 5.00
liczba ocen: 899
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
36.00 złpremium: 21.60 zł
28.74 zł
30.60 zł
36.00 zł
36.00 zł
Pozostałe księgarnie
28.79 zł
30.17 zł
30.60 zł
30.60 zł
32.40 zł
36.00 zł
36.00 zł
Opis:

Na Ellis Island przebudziło się coś tak niebezpiecznego, że wygasiło nawet rozżarzone do białości napięcia między dzikimi kartami a ludźmi… „«Dzikie Karty» to jedna z najoryginalniejszych i najbardziej prowokacyjnych ze wszystkich serii, których akcja jest ulokowana we wspólnym uniwersum” – Peter S. Beagle

Wydarzenia na konwencji Partii Demokratycznej w Atlancie zniszczyły życie i kariery wielu postaci. Minęły czasy Wieży Asów oraz mody na dzikie karty, czasy współpracy między asami, dżokerami i natolami. Ich miejsce zajęły napięcia, nieufność i narastający mrok. Okrutny gang posługujący się nazwą „skoczkowie” opanował moc przenoszenia swych umysłów do ciał innych ludzi. Skoczkowie wykorzystują tę moc do aktów terroru i przemocy, po czym porzucają swe ofiary, by poniosły konsekwencje swych czynów. Ich bezlitosne plany zdobycia kontroli nad społecznością dzikich kart rozpalą na nowo konflikt między asami, dżokerami i zwyczajnymi ludźmi do nieznanych dotąd rozmiarów.

NA PODSTAWIE „DZIKICH KART” UNIVERSAL CABLE PRODUCTIONS – WYTWÓRNIA, KTÓRA MA SWOIM KONCIE SERIALE TAKIE JAK „W GARNITURACH” CZY „MR. ROBOT” – PRZYGOTOWUJE OBECNIE SERIAL TELEWIZYJNY.

Jednookie walety od George R.R. Martin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć