ebook Drapieżny pocałunek - audiobook
4.01 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 342) Ilość stron (szacowana): 432

Drapieżny pocałunek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.13
Audiobook - najniższa cena: 26.57
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
26.57 zł 20% rabatu
-19% 28.72 zł Lub 25.85 zł
35.90 zł
32.11 zł
35.90 zł
Inne proponowane

Dalsza po Chłopcach z paranzy opowieść o gangu dzieciaków powiązanym z neapolitańską kamorrą.

Historia paranzy Dzieciaków, nastolatków żyjących w drapieżnych czasach na ziemi zabójców i ich ofiar, w świecie, który niczego nie daje za darmo, zwłaszcza takim jak oni. Opowieść o chłopcach silnych swoim nienasyceniem, gniewem i okrucieństwem. Gotowych na drapieżne pocałunki, które pozostawiają smak krwi. Paranza Dzieciaków zdobyła władzę, ma pod kontrolą rynek narkotyków w Forcelli, ale nie potrafi sama utrzymać tego stanu rzeczy. By nie dopuścić do władzy starych klanów kamorystów, musi pozostać zjednoczona. Nie jest to jednak łatwe, każdy z chłopców ma bowiem inne cele.

Ciąg dalszy Chłopców z paranzy, jeszcze bardziej dramatyczny i bolesny. Mowa w nim o mafijnych rozgrywkach, narkotykach i korupcji, o życiu bez przyszłości dzieci, które są zmuszone dorastać zbyt szybko. La Stampa Roberto Saviano wraz z Mauriziem Brauccim i Claudiem Giovannesim zostali nagrodzeni Srebrnym Niedźwiedziem za scenariusz do filmu Piranie, adaptacji Chłopców z paranzy.

Drapieżny pocałunek - audiobook od Roberto Saviano możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć