Ja, robot - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.18 / 5.00
liczba ocen e-booka: 211332
Ilość stron (szacowana): 550
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 złpremium: 20.94 zł
27.22 zł
34.90 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.73 zł
31.41 zł
31.41 zł
34.90 zł
Opis:

Dziewięć klasycznych opowiadań science fiction o ewolucji robotów posiadających sztuczną inteligencję. Książka Isaaca Asimova stała się inspiracją filmu o tym samym tytule. Absolutna klasyka gatunku!

„Ja, robot” to absolutnie klasyczne opowieści science fiction napisane przez mistrza gatunku. W ich centrum znajdują się roboty związane Trzema Prawami Robotyki, w myśl których nie mogą wyrządzić krzywdy człowiekowi, muszą słuchać wydawanych przez ludzi poleceń i starać się zachować własne istnienie. W dużym stopniu to dzięki maszynom ludzkość wciąż istnieje i zaczyna kolonizować Galaktykę. Ale same roboty przechodzą ewolucję od zaprogramowanych pomocników przez świadomych towarzyszy ludzi do ich – czy im się to podoba, czy nie – przywódców.
Opowiadania Isaaca Asimova to niezwykłe historie robotów popadających w obłęd, miewających zdolności telepatyczne i poczucie humoru, tworzących własnych bogów, i w końcu – świadomych własnej inteligencji i siły – prowokujących najważniejsze pytanie: o istotę człowieczeństwa.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć