Challenge Accepted!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.93 / 5.00
liczba ocen: 1358
Ilość stron (szacowana): 320
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.89 złpremium: 19.13 zł
31.90 złpremium: 19.14 zł
-8% 23.85 zł
23.90 zł
27.11 zł
Pozostałe księgarnie
25.94 zł
26.68 zł
29.00 zł
30.94 zł
31.89 zł
31.89 zł
31.89 zł
31.90 zł
Opis:

Znają ją wszyscy, którzy mają profil na Instagramie. Szturmem podbiła Internet, publikując na swoim koncie ironiczne parodie zdjęć celebrytów. Beyonce, Celine Dion, Justin Bieber czy rodzina Kardashianów… Lista jest naprawdę długa. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 6 milionów osób. Celeste Barber, niekwestionowana królowa Instagramu wydała pierwszą książkę! Znany na całym świecie projekt #CelesteChallengeAccepted rozpoczął się w 2015 roku. Prosta forma – kolaż złożony ze zdjęcia Celeste oraz jednej z gwiazd podkreśla absurdalność wizerunku kreowanego na Instagramie. Autorka kpi ze wszystkich: od Gigi Hadid, Miley Cyrus czy Gwyneth Paltrow po Jennifer Lopez. Celeste w swoich zdjęciach nie idzie na kompromisy. Nie idzie na nie także w swojej książce. Jest szczera do bólu i niezwykle zabawna. „Challenge Accepted!” rozprawia się z niedorzeczną obsesją na punkcie sławy i „idealnego życia” prezentowanego w mediach społecznościowych. Zdradza własne sekrety na udane małżeństwo i opowiada o tych prawdziwych wyzwaniach, czyli: macierzyństwie, przyjaźni i miłości.

Challenge Accepted! od Celeste Barber możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Recenzje blogerów
Uwielbiam zdjęcia Celeste. Śmieszą mnie i oglądając nawet któryś raz parskam śmiechem. Ale niestety książka to nie to…

Pierwsze rozczarowanie: ani jednego zdjęcia. Nic. Null. Zero.

Opis pomysłu na #challengeaccepted oraz rozwoju konta IG zajmuje kilkanaście stron.

A reszta to niezbyt fascynująca historia dorastania dziecka i nastolatki z ADD. W dobrej rodzinie i beznadziejnej szkole. A potem dorosłość z fajnym mężem. I lekkie oszołomienie niespodziewanym sukcesem medialnym. Oraz poglądy na świat i ludzi wokół. I co z tego, że w wielu punktach zgodne z moimi. A w wielu nie – nigdy nie pokochałam „Przyjaciół”, nie fascynuje mnie Beyonce, sporo z wspomnianych przez nią nazwisk, nic mi nie mówi.

Zresztą sam pomysł – biografia trzydziestosześciolatki – echhhh.

I jeszcze mimo dowcipu bohaterki, nudnawa.

To jakby biografię znanego aktora napisać nie wspominając o jego rolach, ale za to szeroko rozpisując się o jego fascynacji uprawą roślin.

Myślałam, że połknę w jeden wieczór, a ciągnęłam cały weekend, i kilka razy myślałam o porzuceniu.

Lepiej pooglądać konto Celeste, niż o niej czytać.

Ocena: 2/6
©CzytAśka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć