ebook Przeklęte krainy
3.25 / 5.00 (liczba ocen: 1001)

Przeklęte krainy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.85
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
21.85 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
20.90 zł
24.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Ja, inkwizytor: Przeklęte krainy to kolejny tom popularnego cyklu fantasy o przygodach Mordimera Madderdina. Jacek Piekara wraca do czytelników ze swoim bohaterem po kilku latach ciszy.

Fabuła:

Inkwizytor Mordimer Madderdin pojawia się w Peczorze na Rusi, gdzie zostaje opuszczony przez kompanów a nastepnie zostaje osobistym ochroniarzem rusińskiej księżnej Ludmiły. Podejmuje także współpracę z miejscową wiedźmą, w celu unicestwienia wielkiego niebezpieczeństwa, które pojawiło się w okolicznej puszczy. Aby przeżyć, musi wyrazić zgodę na współpracę z siłą, przeciw której odbywał szkolenie. Już tylko dlatego, że jest Inkwizytorem, nigdy nie powinien na to się zgodzić, tylko jak najszybciej usiłować zgładzić.

Ja Inkwizytor: Przeklęte Krainy wyróżnia wszechpotężna magia, która obecna jest na stronach i kreuje rzeczywistość Mordimera, operującego na nieprzyjaznym terenie, gdzie siły przeciw, którym walczy mają się całkiem dobrze. A otocznie wcale nie jest przyjazne i tolerancyjne dla Inkwizytorów..

Wielbicieli całego cyklu do sięgnięcia po Przeklęte krainy nie trzeba zachęcać, a czytelnicy, którzy nie mieli jeszcze z Inkwizytorem Mordimerem do czynienia, mają okazję odkryć swojego nowego ulubionego bohatera. 

Przeklęte krainy od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Mówienie prawdy jest dowodem szacunku.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć