ebook Przeklęte krainy
3.22 / 5.00 (liczba ocen: 775)

Przeklęte krainy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 23.05
Audiobook - najniższa cena: 31.31
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.05 zł Lub 20.75 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
-22% 23.05 zł 20% rabatu
23.13 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Ja, inkwizytor: Przeklęte krainy to kolejny tom popularnego cyklu fantasy o przygodach Mordimera Madderdina. Jacek Piekara wraca do czytelników ze swoim bohaterem po kilku latach ciszy.

Fabuła:

Inkwizytor Mordimer Madderdin pojawia się w Peczorze na Rusi, gdzie zostaje opuszczony przez kompanów a nastepnie zostaje osobistym ochroniarzem rusińskiej księżnej Ludmiły. Podejmuje także współpracę z miejscową wiedźmą, w celu unicestwienia wielkiego niebezpieczeństwa, które pojawiło się w okolicznej puszczy. Aby przeżyć, musi wyrazić zgodę na współpracę z siłą, przeciw której odbywał szkolenie. Już tylko dlatego, że jest Inkwizytorem, nigdy nie powinien na to się zgodzić, tylko jak najszybciej usiłować zgładzić.

Ja Inkwizytor: Przeklęte Krainy wyróżnia wszechpotężna magia, która obecna jest na stronach i kreuje rzeczywistość Mordimera, operującego na nieprzyjaznym terenie, gdzie siły przeciw, którym walczy mają się całkiem dobrze. A otocznie wcale nie jest przyjazne i tolerancyjne dla Inkwizytorów..

Wielbicieli całego cyklu do sięgnięcia po Przeklęte krainy nie trzeba zachęcać, a czytelnicy, którzy nie mieli jeszcze z Inkwizytorem Mordimerem do czynienia, mają okazję odkryć swojego nowego ulubionego bohatera. 

Przeklęte krainy od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Mówienie prawdy jest dowodem szacunku.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć