Ja, inkwizytor: Przeklęte krainy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.13 / 5.00
liczba ocen: 233
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.92 złpremium: 19.15 zł
24.64 zł
27.13 zł
27.13 zł
31.92 zł
Pozostałe księgarnie
25.14 zł
27.13 zł
27.13 zł
28.41 zł
29.00 zł
31.92 zł
31.92 zł
Opis:

Ja, inkwizytor: Przeklęte krainy to kolejny tom popularnego cyklu fantasy o przygodach Mordimera Madderdina. Jacek Piekara wraca do czytelników ze swoim bohaterem po kilku latach ciszy.

Fabuła:

Inkwizytor Mordimer Madderdin pojawia się w Peczorze na Rusi, gdzie zostaje opuszczony przez kompanów a nastepnie zostaje osobistym ochroniarzem rusińskiej księżnej Ludmiły. Podejmuje także współpracę z miejscową wiedźmą, w celu unicestwienia wielkiego niebezpieczeństwa, które pojawiło się w okolicznej puszczy. Aby przeżyć, musi wyrazić zgodę na współpracę z siłą, przeciw której odbywał szkolenie. Już tylko dlatego, że jest Inkwizytorem, nigdy nie powinien na to się zgodzić, tylko jak najszybciej usiłować zgładzić.

Ja Inkwizytor: Przeklęte Krainy wyróżnia wszechpotężna magia, która obecna jest na stronach i kreuje rzeczywistość Mordimera, operującego na nieprzyjaznym terenie, gdzie siły przeciw, którym walczy mają się całkiem dobrze. A otocznie wcale nie jest przyjazne i tolerancyjne dla Inkwizytorów..

Wielbicieli całego cyklu do sięgnięcia po Przeklęte krainy nie trzeba zachęcać, a czytelnicy, którzy nie mieli jeszcze z Inkwizytorem Mordimerem do czynienia, mają okazję odkryć swojego nowego ulubionego bohatera. 

Ja, inkwizytor: Przeklęte krainy od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
CYTATY:
Mówienie prawdy jest dowodem szacunku.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć