ebook Wszystkie moje jutra
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 70)

Wszystkie moje jutra
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.37
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
29.37 złpremium: 18.95 zł Lub 18.95 zł
29.60 zł Lub 26.64 zł
31.58 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
26.83 zł
28.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Historie miłosne, które rozjaśnią wszystkie Wasze jutra!

Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden należą do grona najbardziej poczytnych autorek romansu historycznego – ich powieści zdobywały liczne nagrody, takie jak: RITA Award, Christy Award, Nagroda za Najlepszą Książkę Chrześcijańską, i wiele innych. Tym razem trzy znakomite pisarki przeniosą nas w świat miłosnych opowiadań... jak zawsze, z historią w tle.

Warta czekania – Karen Witemeyer zabiera czytelniczki do kobiecej kolonii w Harper’s Station, gdzie samotna matka musi pokonać dawny ból i strach, by zaufać pewnemu burkliwemu, choć poczciwemu, dostawcy. Mężczyzna pomaga kobietom się usamodzielnić i rozwijać dobrze prosperujący interes.

Przebudzone serce – Jody Hedlund towarzyszy młodej kobiecie w jej wyprawach po zaułkach Nowego Jorku, gdzie – wraz z nowo mianowanym pastorem – walczy o lepszy los dla ubogich i skrzywdzonych przez życie.

W stronę słońca Elizabeth Camden to opowieść o studentce medycyny, która zmaga się z surowością swoich przełożonych… oraz z własnym pociągiem do pewnego przystojnego, niedostępnego prawnika.

Wszystkie moje jutra od Elizabeth Camden, Jody Hedlund, Karen Witemeyer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wszystkie moje jutra to trzy historie miłosne, które pokazują, że jutro może wyjść słońce i rozjaśnić czarne chmury. Książki Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden to powieści z gatunku romansu historycznego i niejednokrotnie zdobywały liczne nagrody.

Nie będę za dużo opowiadała o każdej historii, żeby nie spojlerować, ale przybliżę Wam zarys fabuły. Zacznijmy od historii Elizabeth Camden, którą możecie znać dzięki takim powieściom jak: Bliżej nieba. Jej opowiadanie W stronę słońca opowiada o studencie medycyny, która musi udowodnić swoim przełożonym, że nie zasługuje na niewłaściwe traktowanie z ich strony. Ponadto Julia poznaje Ashtona i ta dwójka była taka urocza razem! Pewność siebie głównej bohaterki, co do tego kim chce być i jak chce być traktowana jest naprawdę czymś, co najbardziej się zauważa, kiedy czyta się tę nowelkę. Bardzo podobała mi się jej determinacja i po raz kolejny Elizabeth Camden pokazała, że kobieta może być niezależna i potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji, ale z drugiej strony potrafi też być bezbronna, żeby to mężczyzna, którego kocha, zaopiekował się nią.

Warta czekania to nowelka autorstwa Karen Witemeyer i rozpoczyna ona serię Harper's Station, którą miałam już okazję rozpocząć i jestem po przeczytaniu pierwszego tomu. W Wartej czekania poznajemy początki kobiecej kolonii w Harper's Station, gdzie samotna matka musi znaleźć sposób, żeby miejsce, które stworzyła, mogło dalej funkcjonować, ale Tori musi się zmierzyć też ze swoją przeszłością, która jest bardzo bolesna. Na szczęście na swojej drodze spotyka Bena, który z początku jest niemrawym i bardzo burkliwym człowiekiem, ale z czasem miłość potrafi zaskoczyć i sprawić, że nasze jutro zaczyna się dziś.

Ostatnią nowelką, o której wspomnę jest Przebudzone serce od Jody Hedlund, gdzie poznajemy młodą wdowę, która w Nowym Jorku walczy o lepszy los dla ubogich i skrzywdzonych kobiet przez życie. Oczywiście głównej bohaterce Christine towarzyszy niejaki Guy, który jest nowo mianowanym pastorem. Oboje starają się rozpocząć coś, co poprawi byt kobiet, które będą mogły zerwać ze swoją przeszłością, ale z drugiej strony z początku nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać, ponieważ Guy nie był przekonany do tego pomysłu.

Czy Wszystkie moje jutra mi się podobały? Tak. Najbardziej nowelka autorstwa Karen Witemeyer, ponieważ czytałam pierwszy tom i mogłam poznać dalsze perypetie bohaterów. Myślę, że jeśli lubicie historie, które dają nadzieję i wywołują uśmiech na twarzy to możecie sięgnąć po tę książkę.

Ocena: 4/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć