Pudełko po butach - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.93 / 5.00
liczba ocen e-booka: 1526
Ilość stron (szacowana): 64
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.29 zł
29.99 zł
29.99 zł
Pozostałe księgarnie
23.39 zł
25.08 zł
26.99 zł
29.99 zł
Opis:

Wzruszająca historia chłopca, któremu życie skomplikowało się zbyt wcześnie, opowiedziana przez autorkę znaną m.in. z trylogii „Znamię Lwa”. Chwytająca za serce powieść o marzeniach, przyjaźni, tęsknocie i smutku. Książka z niezwykle głębokim przesłaniem. Polecana dzieciom powyżej 4. roku życia.

Dzieciństwo małego Timmiego trudno nazwać szczęśliwym. Jego tata odsiaduje karę więzienia, a mama nie jest w stanie zapewnić mu właściwej opieki. Chłopiec trafia do rodziny zastępczej. Wszędzie nosi ze sobą czerwone pudełko po butach. Nie zdradza nikomu co znajduje się w środku. „Mam w nim różne rzeczy” – to najczęstsza odpowiedź na pytania ciekawskich dorosłych. Było oczywiste, że Timmy przechowuje w pudełku wszystko, co ma najcenniejszego. Ale nadszedł dzień, w którym chłopiec postanowił podarować pudełko komuś wyjątkowemu.

Pudełko po butach - audiobook od Francine Rivers możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć