ebook Pudełko po butach - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1527) Ilość stron (szacowana): 64

Pudełko po butach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.05
Audiobook - najniższa cena: 23.89
23.89 zł Lub 21.50 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
23.99 zł
25.49 zł
26.40 zł
Inne proponowane

Wzruszająca historia chłopca, któremu życie skomplikowało się zbyt wcześnie, opowiedziana przez autorkę znaną m.in. z trylogii „Znamię Lwa”. Chwytająca za serce powieść o marzeniach, przyjaźni, tęsknocie i smutku. Książka z niezwykle głębokim przesłaniem. Polecana dzieciom powyżej 4. roku życia.

Dzieciństwo małego Timmiego trudno nazwać szczęśliwym. Jego tata odsiaduje karę więzienia, a mama nie jest w stanie zapewnić mu właściwej opieki. Chłopiec trafia do rodziny zastępczej. Wszędzie nosi ze sobą czerwone pudełko po butach. Nie zdradza nikomu co znajduje się w środku. „Mam w nim różne rzeczy” – to najczęstsza odpowiedź na pytania ciekawskich dorosłych. Było oczywiste, że Timmy przechowuje w pudełku wszystko, co ma najcenniejszego. Ale nadszedł dzień, w którym chłopiec postanowił podarować pudełko komuś wyjątkowemu.

Pudełko po butach - audiobook od Francine Rivers możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć