ebook Lassie, wróć! - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 57)

Lassie, wróć! - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 4.28
Audiobook - najniższa cena: 19.65
wciąż za drogo?
19.65 zł Lub 17.69 zł
21.89 zł
21.89 zł Lub 19.70 zł
19.70 zł
Inne proponowane

Opowieść, która zachwyci najbardziej wyrafinowanego czytelnika. Klasyka literatury i zarazem jej najściślejszy kanon. Wspaniale napisana historia nie tylko o wiernej miłości psa do człowieka, lecz także o przywiązaniu człowieka do swego czworonożnego przyjaciela i o uczuciu, które poddane nawet najcięższej próbie nie przemija.

Niezwykle wzruszająca i piękna opowieść o sile przyjaźni, która może pokonać wszelkie przeciwności
Lassie to pies, owczarek szkocki, który należy do rodziny Carraclough. Wiedzie szczęśliwe, beztroskie życie u boku dwunastoletniego Joe. Wszystko zmienia się, kiedy ojciec chłopca traci pracę i decyduje się sprzedać ją księciu Rudlingowi, znanemu hodowcy i miłośnikowi psów. Lassie nie rozumie, dlaczego musi opuścić ukochany dom i przyjaciela. Postanawia więc wrócić tam, gdzie jest jej miejsce. Ucieka nowemu właścicielowi i wyrusza w niezwykle niebezpieczną, pełną przygód podróż do domu. A ma do przebycia cały kraj!

Lassie, wróć! - audiobook od Eric Knight możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć