ebook Kuszenie Gracie
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 1402)

Kuszenie Gracie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
-42% 18.90 zł
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
27.97 zł Lub 25.17 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
26.44 zł
26.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Autorka bestsellerów, Santa Montefiore, powraca w niezapomnianej opowieści o miłości utraconej i odzyskanej, osadzonej w pięknej scenerii włoskich krajobrazów.

Gracie Burton mieszka w spokojnym Devon. Nieczęsto opuszczała tę miejscowość w ciągu ostatnich czterdziestu lat. Jej córka Carina prowadzi świetnie prosperujący interes w Londynie. Nie ma czasu dla swojej 17-letniej córki Anastazji, więc wysłała ją do szkoły z internatem. Jeszcze mniej czasu ma dla starzejącej się matki. Trzy kobiety niewiele o sobie wiedzą. Kiedy Gracie dostrzega reklamę tygodniowego kursu gotowania, prowadzonego na wsi w Toskanii, nie może się jej oprzeć. Przeznacza na podróż oszczędności życia. Carina i Anastazja towarzyszą jej, choć nie mają pojęcia, dlaczego Gracie namówiła je na tę przygodę. Nic nie wiedzą o kolejach losu Gracie, bo też babcia nieczęsto o nich wspominała. Nie mają pojęcia, jaki niebywały sekret skrywa.

Każdy, kto lubi Joanne Harris lub Mary Wesley, pokocha nastrojowe romanse Montefiore. - Mail on Sunday

Santa Montefiore trafia w sedno jak mało która pisarka. - SARRA MANNING

Nikt tak pięknie nie mówi o miłości jak Santa Montefiore. - JOJO MOYES

 

Kuszenie Gracie od Santa Montefiore możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Na pewno nie jest to niezapomniana lektura, jak głosi okładka. Raczej zlepek kilku nośnych w literaturze tematów, trochę banałów wymieszanych z tak niewiarygodnymi, że aż głupimi zbiegami okoliczności, które przytrafiają się do bólu przewidywalnym i jednowymiarowym ludziom.. Taka umoralniająca powiastka dla niewymagającego czytelnika. Do tego miejscami trochę kanciasty styl Autorki i trochę kulawe tłumaczenie i już mamy bestseller. Ale czy słusznie?

Warto zerknąć