ebook Inna droga życia. Niedokończona historia punka w Warszawie i na Górnym Śląsku
2.83 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Inna droga życia. Niedokończona historia punka w Warszawie i na Górnym Śląsku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.94
29.40 złpremium: 17.64 zł Lub 17.64 zł
24.94 zł Lub 22.45 zł
34.44 zł
24.99 zł
25.89 zł
34.44 zł

Fenomen punk jako zjawisko opisywało już wielu. Bo punk rock jest jak zaraza; jak dopadnie, to nie ma miękkiej gry, po prostu wsiąka i zostaje. I tak już od kilku dekad, bo to właściwie jedyna subkultura, która wciąż istnieje i ma się dobrze! Jedne odchodzą, na ich miejsce pojawiają się nowe, a punk rock jest i będzie! Bo każdy z nas potrzebuje choć trochę wolności, oderwania się, innego, nie zaśmieconego popkulturą spojrzenia na rzeczywistość, wyżycia się, zabawy, przyjaźni trwających lata…. To wszystko oferuje punk rock.

I o tym jest ta książka, nie zatrzymuje się tylko na tym co było, doskonale łączy stary punkowy świat z nowym, przy okazji zahaczając o sprawy społeczne, wolność osobistą, zespoły, kluby, społeczności, skłoty… Nowy Jork, Warszawa, Gliwice, Ruda Śląska, Czerwionka-Leszczyny czy Jastrzębie, co łączy te miasta? Odpowiedź jest prosta: punk rock!

Ciekawe wywiady, mocne, niepublikowane zdjęcia, relacje z ważnych dla punk rocka miejsc, spotkania z ciekawymi osobami tworzącymi scenę punk. Kilka tysięcy przejechanych kilometrów, kilkadziesiąt godzin nagranych wywiadów, to wszystko znajdziecie w tej książce!

Inna droga życia. Niedokończona historia punka w Warszawie i na Górnym Śląsku od Marta Marciniak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć