Kwantowy świat. Książka ze wszystkimi odpowiedziami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.77 / 5.00
liczba ocen: 44
Ilość stron (szacowana): 320
cena polecana: 19.90
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
19.90 zł
23.92 zł
25.42 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
14.95 zł
19.89 zł
23.55 zł
23.92 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Fizyka kwantowa bez tajemnic! Ekspert wyjaśniania rzeczy niemożliwych do wyjaśnienia opowiada fascynującą historię o tym, co łączy nas ze wszechświatem i może nam pomóc w codziennym życiu.

Zadziwiające spojrzenie na życie i wszechświat – jak fizyka kwantowa wpływa na naszą codzienność?
Doktor Amit Goswami udowadnia, że fizyka kwantowa jest kluczem do zrozumienia największych tajemnic świata, i pokazuje, jak wykorzystać jej założenia w codziennym życiu. Wiedza zawarta w tej książce pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na takie sprawy jak życie, śmierć czy znaczenie intuicji, świadomości i snów. Autor w przystępny i zrozumiały sposób przybliża temat fizyki kwantowej wszystkim tym, którzy chcieliby zrozumieć nasz związek z wszechświatem. Według niego jest ona nie tylko przyszłością, ale także kluczem do zrozumienia ludzkiej świadomości i tajemnicy życia.

O Autorze:
Amit Goswami – profesor, fizyk kwantowy, pionier paradygmatu nauki zwanej „nauką w obrębie świadomości”; autor wielu popularnych książek na temat fizyki kwantowej i świadomości; praktyk na polu duchowości i transformacji; sam siebie nazywa aktywistą kwantowym.

Kwantowy świat. Książka ze wszystkimi odpowiedziami od Amit Goswami możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Recenzje blogerów
Wydaje mi się, że to może być całkiem dobra pozycja „na start" – jeżeli ktoś chciałby spróbować zapoznać się ze światem kwantów, ale boi się skomplikowanych wykładów fizycznych, to dr Amit Goswami może go delikatnie wprowadzić w tę fascynującą tematykę. Jeżeli masz otwarty umysł, potrafisz wybiórczo analizować fakty, nie bierzesz wszystkiego do siebie, a po prostu czerpiesz ze wszystkiego inspiracje i złote myśli, które następnie obrabiasz po swojemu... To śmiało – Kwantowy świat z pewnością cię nie zawiedzie.

Cała recenzja na blogu: Kwantowy świat. Książka ze wszystkimi odpowiedziami

Ocena: 5/6
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć