ebook Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek - audiobook
4.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12)

Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 19.84
Audiobook - najniższa cena: 23.02
wciąż za drogo?
23.74 złpremium: 15.32 zł Lub 15.32 zł
-23% 23.02 zł Lub 20.72 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
23.31 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dwójka sąsiadów – sześcioletnia Zosia i siedmioletni Franio mają niezwykłą przyjaciółkę – rudą jak marchewka wiewiórkę Julię, obdarzoną magicznymi mocami. Wystarczy zastukać trzy razy specjalnym orzeszkiem, a Julia w te pędy pojawia się w pokoju dziewczynki. Właśnie wtedy zaczynają się pasjonujące przygody…

Zosia, Franio i wiewiórka Julia odwiedzają tajemniczy świat widzimisiów, walczą z gangiem kun, stawiają czoła srogiemu dozorcy i jego przebiegłemu kotu Daktylowi. Tak. Zdecydowanie, tę trójkę przyjaciół śmiało można nazwać małymi detektywami. Na szlaku wyjątkowych zagadek nie są jednak sami. Czasem z pomocą przychodzi dobra czarownica Leokadia Masełko i jej szczurek Serek. Mali detektywi wchodzą do świata bajek, odnajdują tajemne portale, szukają moli książkowych, latają, przeżywając przy tym niezapomniane chwile. 
„Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek” to zbiór 12 pełnych zwrotów akcji, wciągających historii ze szczyptą magii i detektywistycznego zacięcia. Każda z nich nie tylko bawi, lecz także pokazuje, jak ważna jest przyjaźń, lojalność i dobre serce.

PRODUCENTEM AUDIOBOOKA JEST PRL STUDIO

Wiewiórka Julia i magiczny orzeszek - audiobook od Emma Kiworkowa, Anna Sakowicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć