ebook Bandyci i celebryci
2.95 / 5.00 (liczba ocen: 41)

Bandyci i celebryci
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.31
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
20.31 zł Lub 18.28 zł
24.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
20.30 zł
20.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co wspólnego mieli ze sobą piosenkarze, piosenkarki, aktorzy, aktorki, modelki, czyli jednym słowem celebryci polskich lat 90. ze światem przestępczym? Wspomnienia najsłynniejszego świadka koronnego i nie tylko!

W latach 90. minionego wieku światy gangsterów i ówczesnych celebrytów mieszały się ze sobą praktycznie na co dzień. Aktorzy, sportowcy, gwiazdy estrady, a nawet dziennikarze i politycy nie widzieli niczego złego w pokazywaniu się w towarzystwie znanych przestępców. Czuli się nawet w pewien sposób nobilitowani, że znają kogoś z „miasta”. Gdyż dzięki temu mogli choćby liczyć na odzyskanie skradzionego samochodu, zmobilizowanie do efektywnej pracy ekipy remontowej czy dostawę kokainy. Gotowe na wszystko modelki, aktorki i piosenkarki dzięki gangsterom robiły kariery, które w żaden sposób nie były proporcjonalne do ich talentu.
Oto prawdziwy obraz Polski lat 90. widzianej oczyma nie tylko „Masy”. Opowiadamy też o innych ówczesnych celebrytach z przestępczego świata, których pseudonimy i nazwiska stale gościły wówczas na pierwszych stronach gazet, byli powszechnie rozpoznawalni.

Bandyci i celebryci od Jarosław "MASA" Sokołowski, Janusz Szostak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć