ebook Ring Girl
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 1299)

Ring Girl
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
13.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.62 zł 20% rabatu
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-7% 22.13 zł
22.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

K. N. Haner przebojem wchodzi na romansowe listy bestsellerów na polskim rynku wydawniczym. Jej książki pokochało wiele czytelniczek, a swoją kolejną namiętną i gorącą powieścią, osadzoną w brutalnym świecie boksu, potwierdza, że jest mistrzynią w konstruowaniu chwytających ze serce opowieści.  

Fabuła:

Eden Turner jest młodą studentką, która w dalszym ciągu pozostaje na utrzymaniu swojego sławnego ojca – byłego mistrza świata w boksie. Mężczyzna bezgranicznie kocha swoją córkę, zapewnia jej życie na wysokim poziomie, a co najważniejsze wspaniałe wykształcenie. Jedynym warunkiem, który stawia córce w zamian za pieniądze  jest całkowity zakaz interesowanie się i zajmowania światem boksu. Sam zmuszony został porzucić ten świat w związku z jednym ze skandali i teraz chce ochronić córkę przed brutalnością zawodowego boksu. Eden nie może pogodzić się z tym ograniczeniem, jej życie, odkąd pamięta, było związane z tym sportem.  

Logan to młody bokser, niezwykle zapowiadająca się sportowa gwiazda, którego trenerem był ojciec Eden. Ich drogi rozdzieliły się po wywiązaniu się niemożliwego do rozwiązania konfliktu.  

Nieoczekiwanie tych dwoje młodych spotyka się na jednej z gal boksu. Dziewczyna jest zafascynowana młodym sportowcem i zdaje sobie sprawę, że Logan zupełnie jej nie pamięta. Udaje przed Loganem, kogoś, kim wcale nie jest. Kiedy między nimi zaczyna kiełkować uczucie, powstaje wiele pytań. Czy można zbudować szczęśliwy związek na górze kłamstw i niedomówień? Czy skonfliktowany z chłopakiem ojciec Eden pozwoli na to uczucie?

Ring Girl jest niebywale poruszającą powieścią o miłości i pasji, życiu w kłamstwie i konsekwencjach tych kłamstw. Poszukujesz namiętnej opowieści z domieszką erotyki, Ring Girl spełni Twoje oczekiwania.

Rekomendacje:

Moje oczekiwania jak zawsze zostały spełnione z nadwyżką, otrzymałam lekturę przesyconą silnymi, skrajnymi i obezwładniającymi emocjami, którą chłonęłam w amoku i odbierałam wszystkimi zmysłami.  – Ania Rydzewska – Z fascynacją o książkach

Nie bez powodu K.N.Haner jest nazywana Królową Dramatów. Tutaj również dała popis i wiem, że jej pasją jest rzucanie kłód pod nogi bohaterom. Ale to ogromny plus, bo takie historie o niebo lepiej się czyta, nie są miałkie i nie ciągną się jak „flaki z olejem”. Stworzyła powieść o świeżej i nietypowej tematyce – osobiście nie znam innej z boksem grającym jedną z głównych ról. – Magdalena – Czytam w pociągu

Ring Girl od K. N. Haner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Bo bez miłości jesteśmy nikim. Stajemy się martwi za życia. Popełniajmy błędy, naprawiajmy je, cieszmy się z sukcesów i wyciągajmy wnioski z porażek.
Ring girl – tym mianem określane są zazwyczaj piękne kobiety, które na ringu trzymają kartki z numerem rundy, w dosyć kusym stroju. K.N.Haner po mafijnych romansach postanowiła zabrać się za taki, w którym główną rolę odgrywa przede wszystkim sport jakim jest boks. Jak jej poszło?

Eden Turner jest studentką i szczęśliwą singielką. Jest córką byłego mistrza świata w boksie, z którym nie ma najlepszego kontaktu, ale nadal jest na jego utrzymaniu, gdyż ojciec obrał sobie za punkt honoru jej wykształcenie. Postawił jednak jeden warunek – zakazał Eden zajmowania się boksem, z którym musiał się pożegnać przez jeden ze skandali. Ale czy dziewczyna będzie się tego trzymała? Czy geny da się oszukać?

Podczas jednej gali Eden poznaje Logana. On jest pewien, że to ich pierwsze spotkanie, ona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mieli już przyjemność się spotkać, ale niestety niewiele z tego pamięta. Postanawia grać przed chłopakiem nową kobietę z nadzieją, że jej sekret nie wyjdzie na jaw.

Między młodymi rozpoczyna się wzajemna relacja, z pewnością piękna, ale okraszona kłamstwami i niedomówieniami. Czy można na tym zbudować coś trwałego? I przede wszystkim, co na to ojciec dziewczyny, który kiedyś był trenerem Logana?

Nie bez powodu K.N.Haner jest nazywana Królową Dramatów. Tutaj również dała popis i wiem, że jej pasją jest rzucanie kłód pod nogi bohaterom. Ale to ogromny plus, bo takie historie o niebo lepiej się czyta, nie są miałkie i nie ciągną się jak „flaki z olejem”. Stworzyła powieść o świeżej i nietypowej tematyce – osobiście nie znam innej z boksem grającym jedną z głównych ról. Podziwiam, że nie bała się podjąć tego tematu, bo zdaję sobie sprawę, że research musiał być trudny. Ale swoją rolę wykonała w 100%, bo kolejne kartki powieści chłonie się w zastraszająco szybkim tempie.

Nie mogę zapomnieć również o okładce, która na księgarskich półkach rzuca się w oczy swoją niepowtarzalnością. Szczerze przyznam, że do gustu najbardziej mi przypadły kropelki potu na szyi kobiety z okładki. To się nazywa dbałość o szczegóły!

Sami bohaterowie są wyraziści i różnią się od siebie, ale to nie zmienia faktu, że gołym okiem widać przyciąganie między nimi. Fakt, jedno z nich postępuje trochę nie fair wobec drugiego, co przynosi tylko kłopoty. Ale czy połączy ich uczucie tak silne, że będzie w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu?

Ocena: 5/6
©Czytam w pociągu
Pełna żaru, energetyczna opowieść o miłości w brutalnym świecie boksu.

ONA - córka boksera o międzynarodowej sławie.

ON – pretendent do tytułu Mistrza Świata.

ONA trzyma się jak najdalej od ringu i bokserskiego świata. ON żyje tylko po to, by walczyć i zwyciężać. Przypadek sprawia, że dwójka dawnych znajomych spotyka się ponownie.

Czy odnajdą się w świecie, który oboje równie mocno kochają, co nienawidzą?

Czy tajemnice, które mają przed sobą, nie przeszkodzą im w drodze do szczęścia?

Przypadkowe spotkanie potrafi czasem odmienić całe życie, a nawet pozwala ujrzeć mroczną przeszłość w zupełnie innym świetle. Właśnie o tym przekonać mają się bohaterowie najnowszej książki K.N. Haner, których z pewnością pokochacie już od pierwszej strony.

Logan był jak zakazany owoc. Nie powinnam wdawać się z nim w jakąkolwiek relację, ale to było silniejsze ode mnie.

Eden Turner jest szczęśliwą, pewną siebie singielką oraz studentką, która nadal korzysta z finansowej pomocy ojca. Mimo że kontakty z nim nie należą do najlepszych, a w przeszłości wiele razy mężczyzna złamał jej serce, to jednak, jak przystało na byłego Mistrza Boksu, za punkt honoru objął zapewnienie córce wykształcenia i dobrego życia. Pewnego dnia Eden postanawia wraz z bliskim przyjacielem wziąć udział w wyjątkowej gali, na której spotyka dawnego znajomego. Mężczyzna, jakiego świetnie pamięta z przeszłości, okazuje się potężnym i wybitnym bokserem, na widok którego serce dziewczyny wyjątkowo silnie przyspiesza. Doskonale zdaje sobie sprawę, że przystojny Logan nie jest w stanie jej rozpoznać, co tylko działa na korzyść Turner, gdyż między nim a jej ojcem doszło kiedyś do poważnego, niemożliwego do rozstrzygnięcia konfliktu.
Niespodziewanie para dawnych znajomych zbliża się do siebie, nieświadoma magii i chemii, jakie stają się coraz bardziej obecne w tej relacji.

Tylko czy znajomość oparta na kłamstwach i niedomówieniach ma jakąkolwiek przyszłość?

Jaką rolę w życiu Eden odegra udawana narzeczona boksera oraz jego ojciec?

I jak zareaguje najbliższy przyjaciel dziewczyny na jej coraz częstsze schadzki z obcym mężczyzną?

Zawsze z ogromną niecierpliwością wyczekiwałam książek K.N. Haner, lecz ostatnio ciekawość, czym tym razem pisarka zaskoczy swoich czytelników, dosłownie sięgała zenitu. Moje oczekiwania jak zawsze zostały spełnione z nadwyżką, otrzymałam lekturę przesyconą silnymi, skrajnymi i obezwładniającymi emocjami, którą chłonęłam w amoku i odbierałam wszystkimi zmysłami. Nie będzie przesadą jeśli powiem, że od twórczości tej zdolnej autorki można się naprawdę uzależnić. Gwarantuję, że jeśli tak jak ja uwielbiacie doskonałe kreacje bohaterów i hipnotyzującą huśtawkę emocjonalną, będziecie szczególnie oczarowani najnowszą pozycją K.N. Haner!

Bo nieważne, ile razy upadniemy. Ważne jest, by przyznać się do błędów i próbować je naprawić, a potem iść dalej. Najgorzej jest stanąć w miejscu i nic nie robić. Wtedy nie będzie lepiej.

Mimo że Ring Girl nie jest przesiąknięta mafijnym, groźnym klimatem, to jednak nie można powiedzieć, że pisarka zwolniła tempo. Tym razem przedstawia nam niebezpieczny świat boksu i sławy, a także najczarniejszą z ciemności, jaką jest mrok ludzkiej pokiereszowanej i zmanipulowanej duszy. Jakie konsekwencje może ponieść uczestnik słono opłacanych walk? Komu tak naprawdę można zaufać, gdy szczyt sławy zdaje się być na wyciągnięcie ręki? Jak długo można udawać kogoś, kim się nie jest? I czy miłość zawsze jest silniejsza od kłamstwa? A to wszystko, to tylko część niełatwych pytań, na które znajdziecie odpowiedzi w nowej, zarazem gorącej, jak i wyjątkowo refleksyjnej książce K.N. Haner. Musicie natomiast być ostrożni, bo choć fabuła intryguje i wciąga na tyle, że nie sposób przerwać lektury, to jednak, gdy dotrzecie do finału zbyt szybko, tęsknota za bohaterami może was boleśnie znokautować.

Żadne z nas nie znało się na miłości, ale ona chyba taka właśnie była. Zaskakująca. Zmuszała nas do rzeczy, których nie rozumieliśmy. Wciskała w usta słowa, których się baliśmy. Była bezwzględna, ale bez tego nikt nigdy nie zakochałby się tak naprawdę. Bo w miłości nie ma kompromisów.

Jeśli chodzi o kreacje bohaterów, pisarka jak zwykle nie zawodzi. Otrzymaliśmy dwójkę jakże odmiennych charakterów, które mogą okazać się swoim prawdziwym i jedynym wybawieniem od ciemności. Niestety, by do tego doszło, muszą pogodzić się z przeszłością i ponieść odpowiedzialność za popełnione błędy. Ta dwójka pokiereszowanych dusz z pewnością zasługuje na szczęście, lecz droga ku niemu okaże się niesłychanie zawiła i usłana kolcami. Czy będą w stanie ją przejść?

Bo bez miłości jesteśmy nikim. Stajemy się martwi za życia.

Ring Girl to hipnotyzująca i zniewalająca powieść o miłości, pożądaniu, pasji, lecz także o kłamstwach i ich dramatycznych konsekwencjach, samotności w tłumie oraz maskach, o jakie ludzie dbają tak starannie, że wreszcie sami gubią się, kim są naprawdę. Krocząc z zapartym tchem po stronach tej niesłychanie angażującej powieści czytelnik staje się świadkiem, jak misternie utkana sieć oszustw, niedomówień i pozorów zaczyna się sypać, ciągnąć za sobą cały świat, boleśnie już doświadczonych bohaterów. Czy w tym wypadku miłość i przeprosiny wystarczą, by wszystko odbudować? Jeśli kochacie emocjonalne rollercoastery, fundujące czytelniczym sercom bolesne, ale zarazem ekscytujące i uzależniające tortury, Ring Girl was oczaruje! Polecam gorąco!

Ocena: 6/6
©Z fascynacją o książkach
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć