Punk 57
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.20 / 5.00
liczba ocen: 26263
cena polecana: 26.14
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
30.75 złpremium: 18.45 zł
26.14 zł
26.14 zł
30.75 zł
Pozostałe księgarnie
24.22 zł
26.12 zł
26.13 zł
26.14 zł
29.21 zł
30.75 zł
Opis:

Zamknij oczy. Nie ma tutaj nic, co można zobaczyć.

Była dla niego wszystkim. Myślał nawet, że się w niej zakochał. Dziewczyna z listów, jego Ryen. Obiecali sobie, że nigdy się nie spotkają i nie będą siebie szukać w mediach społecznościowych. Żadnych zdjęć, żadnych spotkań. Tylko listy i oni.

Jednak Misha spotkał ją zupełnie przypadkiem, na imprezie zorganizowanej po to, żeby zebrać fundusze na trasę jego nowo powstałej kapeli. Była tam jego Ryen. I Misha zrozumiał, że dziewczyna z listów go okłamała. Nie była wcale taka, jak to sobie wyobrażał. Była… gorąca. Postanowił, że nie zdradzi jej, kim jest. Jeszcze nie teraz.

I wydarzyła się tragedia. Tragedia, do której być może by nie doszło… gdyby tamtego wieczoru Ryen nie zawróciła mu w głowie. Teraz Misha już nie chce jej znać. Jedyne, czego chce, to ją znienawidzić i zapomnieć, że kiedyś była jego.

Ryen nie wie, czemu Misha nie odpisuje. Za to do jej poukładanego życia wkracza chłopak, który wyraźnie ma zamiar je zniszczyć. Tylko czemu Ryen nie potrafi przestać o nim myśleć?

"Całkowicie uzależniająca! "Punk 57" to przełomowa i trzymająca w napięciu powieść, która zawładnie twoim umysłem od pierwszego zdania i nie wypuści cię ze swoich objęć nawet długo po tym, jak przewrócisz ostatnią stronę. Penelope Douglas rządzi!"
Katy Evans, autorka bestsellerów z listy "The New York Timesa"

"Nie mogłam odłożyć tej książki! Czytałam ją przez całą noc. Uwielbiam tę autorkę. Jej niesamowite powieści o nastolatkach są dla mnie jak narkotyk… Uzależniają i czuję po nich całą gamę emocji."
Jay Crownover, autorka bestsellerów z listy "The New York Timesa"

""Punk 57" to niesamowita książka, która doskonale miksuje seksowność z opowieścią o niegrzecznych chłopcach. Musicie ją przeczytać!"
Tijan, autorka bestsellerów z listy "The New York Timesa"

"Moje serce cały czas waliło jak szalone, a mój umysł nie mógł się uspokoić nawet na sekundę. Słodki Jezu, moje ciało wciąż rozpalają wspomnienia najgorętszych i najpikantniejszych scen w samochodzie (tak, jest ich kilka). Zaufajcie mi i po prostu ją przeczytajcie. Podziękujecie mi później!"
The Rock Stars of Romance

"Autorka stworzyła fascynujące, wielowymiarowe postacie, które mnie zahipnotyzowały! Uwielbiam wszystkie książki Penelope Douglas, ale ta może zostać moim nowym faworytem."
Natasha is a Book Junkie

"Penelope ma niesamowity talent do tworzenia prawdziwych postaci, przekonującej fabuły i niesamowitego romansu – i robi to raz po raz, bez przerwy."
Ashley Suzanne, autorka bestsellerowego "Raven" i serii "The Destined"

CYTATY:
Życie jest jak pięćdziesiąt złych zakrętów na wyboistej drodze .Możesz mieć tylko nadzieję , że wylądujesz w jakimś ładnym miejscu.
Recenzje blogerów
Punk 57 trafia w punkt

Wydawnictwo Niezwykłe wydając Punk 57 trafił w punkt. Najnowsza powieść Penelope Douglas posiada na swych stronach wszystkie niezbędne składniki, by mianować tę powieść jako doskonałą przygodę dla naszych czytelniczych zmysłów. A proszę mi wierzyć historia, którą poznajemy rozbudza naszą wyobraźnie pobudzając ją maksymalnie, wprowadzając nasze zmysły w stan ekstremalnego wirowania. Niczym na kolejce górskiej mknąć będziemy przez kolejne strony tej powieści, unosząc się coraz wyżej w otchłań pikantnych wrażeń, które rozpalą nasze doznania. Pomyślicie, Czyt-NIK zwariował. Nie, nie, co to, to nie. Czyt-NIK zatracił się w Punk 57.

Kreatywność Penelope Douglas w stworzeniu tej historii nie ma granic. Dzięki temu fabuła, którą poznajemy rozpala seksualną namiętność do maksimum. Autorka kreśli historię Mishy i Ryen, którzy podczas siedmioletniej znajomości nigdy nie spotkali się twarzą w twarz. Znajomość korespondencyjna przerodziła się w przyjaźń. Para obiecała, że nie spotkają się w życiu realnym, nie będą szukać się w mediach społecznościowych. Postanowili swoją relację oprzeć tylko i wyłącznie na korespondencji listownej. Czy taka znajomość przetrwa próbę czasu? Czy nie pokuszą się o spotkanie w świecie realnym? A może strach przed rozczarowaniem prawdziwym obrazem paraliżuje ich przed spotkaniem? Jednak los sprawił im psikusa. Pewnego dnia spotykają się na imprezie podczas której Misha zbiera pieniądze na trasę koncertową swojej kapeli. Chłopak orientuje się, że Ryen to „korespondencyjna przyjaciółka”. Wówczas jego obraz na temat Ryen rozsypuje się niczym domek z kart. Misha zrozumiał, że dziewczyna z listów okłamała go. Nieświadoma nie wiedziała, że tuż obok niej znajduje się Misha. W oczach chłopaka była zupełnie inną dziewczyną, niż ta z listów. Jej zachowanie było przeciwieństwem obrazu jaki wyłaniał się ze znajomości korespondencyjnej.

Autorka poprzez tę historię dotyka jakże ważnej kwestii. Jak często nasz wizerunek w świecie wirtualnym, bardziej anonimowym różni się od tego w realnym życiu. Często rysujemy swój obraz na wzór ideału, który tak naprawdę nie raz nie ma nic z nim wspólnego. Na słowa uznania zasługuje również okładka książki, która mieni się wieloma barwami. Tak samo jest z historią, która się pod nią skrywa. A to co poznamy odkrywa nasze pragnienia na lekturę doskonałej powieści, po odłożeniu której już nic nie będzie takie samo jak przed sięgnięciem po nią. Warto spotkać się z tą powieścią i doznać barwnej przygody w klimacie Young Adult. Polecam. Zdecydowanie.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć