Punk 57
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 26268)

Punk 57
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.49
Audiobook - najniższa cena: 25.14
wciąż za drogo?
16.49 zł
26.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
19.90 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
25.20 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Penelope Douglas, bestsellerowa autorka z list New York Timesa powraca do swoich fanów z nową powieścią Punk 57. To uzależniająca i nieodkładalna historia, która rozpala czytelnicze zmysły do niepojętych granic.

Fabuła:

Ryen i Misha kilka lat temu, w ramach edukacji szkoleni zostali przymuszeni do nawiązania ze sobą kontaktu za pomocą korespondencji listownej. Ta listowna gra trwała przez długich siedem lat, w trakcie których zrodziła się między nimi wielka przyjaźń. Oboje obiecali sobie jednak, że aby nie zepsuć zbudowanej przyjaźni i zaufania, nigdy się ze sobą nie spotkają. Los jednak kpi sobie z naszych planów i w tym przypadku sprawił, że chłopak z dziewczyną spotykają się całkiem przypadkowo na jednej z młodzieżowych imprez. Ryen nie orientuje się jednak, że chłopak, którego spotkała to Misha, jej listowny przyjaciel. Misha domyśla się, że spotkał swoją ukochaną Ryen, ale widzi, że dziewczyna przez wiele lat oszukiwała go. Nie jest bowiem taka, na jaką się kreowała i jaką sobie wyobrażał. Chłopak nie zamierza zdradzać się ze swoją tożsamością. Ale los kolejny raz postanawia zakpić sobie z młodych ludzi i na imprezie wydarza się tragedia, po której Ryen decyduje, że nie chce mieć już nic wspólnego ze swoją miłością. Po tym wydarzeniu przestaje odpisywać na jej listy. Ryen nie rozumiejąc co się stało i dlaczego chłopak milczy, cierpi niesamowicie.

Kiedy jednak życie dziewczyny zaczyna wkraczać na właściwe tory, w szkole pojawia się nowy uczeń – Masen. Nowy ciągle ją upokarza i zdaje się nieustannie przeć do zaplanowanego celu, czyli zniszczenia życia dziewczynie. Ona nie rozumiejąc skąd takie zachowanie, czuje że Masen ją pociąga. Pomiędzy nimi rozpoczyna się dziwna gra, relacje stają się coraz bardziej napięte, do głosu zaczyna dochodzić wielkie pożądanie. Jednak Masen przez cały czas pokazuje jak bardzo jej nienawidzi. Ona jednak nie umie znaleźć powodu tej nienawiści i w dalszym ciągu zastanawia się też dlaczego Misha całkowicie o niej zapomniał?

Punk 57 nie jest książką wyłącznie o młodzieżowych problemach. To także niezwykle emocjonalna i namiętna  opowieść ukazująca sens naszego życia oraz wyznaczane przez nas cele, o które zawsze warto walczyć.

Penelope Douglas stworzyła opowieść, w której się zatracisz.   

Punk 57 od Penelope Douglas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Życie jest jak pięćdziesiąt złych zakrętów na wyboistej drodze .Możesz mieć tylko nadzieję , że wylądujesz w jakimś ładnym miejscu.
Punk 57 trafia w punkt

Wydawnictwo Niezwykłe wydając Punk 57 trafił w punkt. Najnowsza powieść Penelope Douglas posiada na swych stronach wszystkie niezbędne składniki, by mianować tę powieść jako doskonałą przygodę dla naszych czytelniczych zmysłów. A proszę mi wierzyć historia, którą poznajemy rozbudza naszą wyobraźnie pobudzając ją maksymalnie, wprowadzając nasze zmysły w stan ekstremalnego wirowania. Niczym na kolejce górskiej mknąć będziemy przez kolejne strony tej powieści, unosząc się coraz wyżej w otchłań pikantnych wrażeń, które rozpalą nasze doznania. Pomyślicie, Czyt-NIK zwariował. Nie, nie, co to, to nie. Czyt-NIK zatracił się w Punk 57.

Kreatywność Penelope Douglas w stworzeniu tej historii nie ma granic. Dzięki temu fabuła, którą poznajemy rozpala seksualną namiętność do maksimum. Autorka kreśli historię Mishy i Ryen, którzy podczas siedmioletniej znajomości nigdy nie spotkali się twarzą w twarz. Znajomość korespondencyjna przerodziła się w przyjaźń. Para obiecała, że nie spotkają się w życiu realnym, nie będą szukać się w mediach społecznościowych. Postanowili swoją relację oprzeć tylko i wyłącznie na korespondencji listownej. Czy taka znajomość przetrwa próbę czasu? Czy nie pokuszą się o spotkanie w świecie realnym? A może strach przed rozczarowaniem prawdziwym obrazem paraliżuje ich przed spotkaniem? Jednak los sprawił im psikusa. Pewnego dnia spotykają się na imprezie podczas której Misha zbiera pieniądze na trasę koncertową swojej kapeli. Chłopak orientuje się, że Ryen to „korespondencyjna przyjaciółka”. Wówczas jego obraz na temat Ryen rozsypuje się niczym domek z kart. Misha zrozumiał, że dziewczyna z listów okłamała go. Nieświadoma nie wiedziała, że tuż obok niej znajduje się Misha. W oczach chłopaka była zupełnie inną dziewczyną, niż ta z listów. Jej zachowanie było przeciwieństwem obrazu jaki wyłaniał się ze znajomości korespondencyjnej.

Autorka poprzez tę historię dotyka jakże ważnej kwestii. Jak często nasz wizerunek w świecie wirtualnym, bardziej anonimowym różni się od tego w realnym życiu. Często rysujemy swój obraz na wzór ideału, który tak naprawdę nie raz nie ma nic z nim wspólnego. Na słowa uznania zasługuje również okładka książki, która mieni się wieloma barwami. Tak samo jest z historią, która się pod nią skrywa. A to co poznamy odkrywa nasze pragnienia na lekturę doskonałej powieści, po odłożeniu której już nic nie będzie takie samo jak przed sięgnięciem po nią. Warto spotkać się z tą powieścią i doznać barwnej przygody w klimacie Young Adult. Polecam. Zdecydowanie.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć