Układ
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.54 / 5.00
liczba ocen: 55
KURSGA#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.00 złpremium: 20.40 zł
28.90 zł
28.90 zł
34.00 zł
34.00 zł
Pozostałe księgarnie
-25% 20.40 zł
23.52 zł
27.20 zł
28.90 zł
29.33 zł
30.60 zł
32.30 zł
34.00 zł
Opis:

Kolejna część cyklu kryminalnego z komisarz Moniką Brzozowską w roli głównej. Powieść, która tak jak poprzedzająca ją „Rysa”, wciąga bez reszty w mroczny świat układów, zależności i tajemnic.

Współczesna Warszawa. Po śmierci partnera komisarz Monika Brzozowska, oddelegowana na przymusowy urlop, ponownie wpada w nałóg narkotykowy, przez który przed laty stoczyła się na dno. Tymczasem sprawa kryminalna, którą policjantka została zmuszona przekazać do rozpracowania kolegom po fachu, na nowo zaczyna zbierać krwawe żniwo. Giną kluczowi świadkowie. Wiele wskazuje na to, że policja nadepnęła na odcisk szajce wpływowych pedofili, której interesy sięgają kilkunastu lat wstecz i łączą się… z przeszłością samej Brzozowskiej.
„Układ” to frapująca mieszanka kryminału i thrillera psychologicznego, w której decydującą rolę odgrywa toksyczna przeszłość zatruwająca teraźniejszość. To również realistyczne i bezlitosne studium nałogu i osamotnienia, z jakim boryka się osoba uzależniona. Mimo własnych słabości bohaterka będzie musiała stanąć oko w oko z bolesnymi konsekwencjami dawnych decyzji i z kimś, kto przed laty przyczynił się do wzniecenia ognia pod jej osobistym piekłem. 

O Autorze:
Igor Brejdygant – rocznik 71, pisarz, scenarzysta, reżyser, fotograf. Autor scenariuszy do filmów fabularnych „Palimpsest” (reż. Konrad Niewolski), „Prosta historia o morderstwie” (reż. Arkadiusz Jakubik) oraz do seriali „Paradoks”, „Zbrodnia”, „Belle Epoque”, „Ultraviolet”. Studiował na wydziale produkcji w łódzkiej PWSFTiTV. Jako reżyser pracuje przy formach dokumentalnych – seria „Asy B klasy” dla Canal+, „Szaleńcy Pana Boga” dla Religia TV oraz cykl „Handlarze” dla TTV. Jako autor do tej pory napisał trzy bardzo dobrze przyjęte przez czytelników i krytykę powieści kryminalne „Rysa” (W.A.B. 2018), „Szadź” (2017) oraz „Paradoks” (2016). Jest także współautorem opartego na faktach tomu opowiadań „Opowiem ci o zbrodni” (2018), na podstawie którego powstał program telewizyjny o tym samym tytule.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć