Prywatne śledztwo Agaty Brok: Strata - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.49 / 5.00
liczba ocen e-booka: 40
KURSGA#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.95 zł
29.95 zł
Pozostałe księgarnie
19.77 zł
26.96 zł
29.95 zł
29.95 zł
Opis:

Trzeci tom serii kryminalnej „Prywatne Śledztwo Agaty Brok”. Powieść z wartką akcją osadzoną we współczesnej Warszawie i sporą dawką humoru. Przywodzi na myśl klasyczne kryminały Joanny Chmielewskiej. Czy tym razem Agata Brok powinna prowadzić śledztwo na własną rękę, skoro w jej życiu szykują się kluczowe zmiany?

Wartka akcja serii książek „Prywatne Śledztwo Agaty Brok” osadzona jest we współczesnej Warszawie, dotyczy zwykłych ludzi z najbliższego sąsiedztwa, a toczące się wydarzenia opisywane są ze sporą dawką humoru.
W tomie trzecim w życiu dobrze już znanej nam pary, Agaty i Kermita, pojawia się wiele nowego – młodzi przeprowadzają się na przedmieścia Warszawy. Pewnego poranka Agata natrafia na zbiegowisko: to lokalny pijaczek zamarzł w śniegu. Agata zaczyna przyglądać się tej sprawie i okazuje się, że nie był to zwykły wypadek. Jednak czy Agata powinna prowadzić śledztwo na własną rękę, skoro w jej życiu szykują się kluczowe zmiany?
Kolejny tom serii „Prywatne Śledztwo Agaty Brok” stanowi kontynuację książek „Nikt nie słucha starych ludzi” oraz „Gwiaździsta noc”, choć znajomość poprzednich części nie jest konieczna, by się w niej rozsmakować.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć