ebook Singielka w Londynie: Stare miłości i nowe rozterki - audiobook
3.39 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 119)

Singielka w Londynie: Stare miłości i nowe rozterki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.30
Audiobook - najniższa cena: 21.00
wciąż za drogo?
27.85 złpremium: 17.97 zł Lub 17.97 zł
21.00 zł
23.96 zł Lub 21.56 zł
25.57 zł
29.95 zł
21.03 zł
25.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W życiu rezolutnej Ewy, która dała się już poznać czytelniczkom „Singielki w Londynie“, następują kolejne rewolucje. Tytułowa bohaterka będzie przeżywać upadki i wzloty miłosne, leczyć złamane serce, zmieniać stanowisko pracy i przeprowadzać się. Czy te doświadczenia sprawią, że Ewa straci swój optymizm i naturalną otwartość na świat?

Czy singielka z Polski, mimo przeciwności losu, nadal wytrwale szukać będzie szczęścia i prawdziwej miłości? „Singielka w Londynie” to ciepła i zabawna opowieść o tym, że wszelkie przeciwności losu warto pokonywać z uśmiechem.

O Autorce:
Marta Matulewicz to miłośniczka książek, dobrego kina i pięknych perfum, która po dziesięcioletnim pobycie w Wielkiej Brytanii postanowiła, że czas wracać do Polski (i przywiozła ze sobą ponad osiemdziesiąt pudeł ciuchów). Napisała „Singielkę w Londynie” po to, aby kobiety, czytając o jej losach, mogły zaśmiewać się do łez.

Singielka w Londynie: Stare miłości i nowe rozterki - audiobook od Marta Matulewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć