ebook Jej wisienki
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 5132)

Jej wisienki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 29.32
wciąż za drogo?
27.44 złpremium: 17.70 zł Lub 17.70 zł
23.59 zł Lub 21.23 zł
29.51 zł
29.51 zł Lub 26.56 zł
19.90 zł
23.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Kolejna po „Jego bananie” powieść, która kipi pożądaniem i bezpretensjonalnym humorem. Pozwólcie sobie na szaleńczy śmiech i dajcie się uwieść romansowi!

„Jak poznałem Hailey?
Cóż, dżentelmen nigdy się nie przechwala…Na szczęście ja nie jestem dżentelmenem. Najpierw zapłaciłem za jej wisienki, a potem skradłem jej bukiecik. A jeszcze później? Zostawiłem swoją wizytówkę i wyszedłem.
Jak poznałam Williama?
Wszedł do mojej piekarni, kupił placek z wiśniami, ukradł wazon pełen kwiatów – wciąż nie mam pojęcia, po co mu one były – i zostawił wizytówkę.
Nie uratował mojego podupadającego interesu, nie sprawił, że mój walnięty były chłopak się odczepił, ale bardzo chciałam, żeby rozwiązał mój inny problem… dwudziestopięcioletniego dziewictwa. 
Dlatego wiedziałam, że wykorzystam tę wizytówkę. I wiedziałam, że jestem w tarapatach, kiedy usłyszałam w telefonie ten jego seksowny, głęboki głos: «Wciąż pragnę twojej wisienki. Jest szansa na dostawę do domu?»” – fragment powieści

Jej wisienki od Penelope Bloom możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Młodość ma to do siebie, że człowiek chrzani różne sytuacje tak długo, aż wszystko zrozumie.
Poczucie humoru bywa bardzo przydatne w życiu i sprawia, że człowiek patrzy na nie z ciekawej perspektywy. Niektórzy uczynili z tego prawdziwą sztukę, a jeśli dodać do tupet oraz chadzanie własnymi ścieżkami, często pod prąd, to tworzy się mieszanka czasem wprost wybuchowa. Cienka linia dzieli brawurę od głupoty, jednym udaje się balansować na niej i zdobywać to, czego chcą, nawet jeśli wszystko wygląda jak przypadkowy zbieg okoliczności.

Ich znajomość rozpoczęła się cokolwiek niecodziennie czyli od kradzieży. Fatalny początek? Nic bardziej mylnego jeśli chodzi o Williama i Hailey, nic nie jest zwyczajne, nawet jeśli na takie wygląda. On jest dość niekonwencjonalny w swoim zachowaniu, a ona, do tej pory, wybierała, zazwyczaj, bezpieczne drogi. Jednak tym razem wszystko idzie wbrew dotychczasowym scenariuszom, William uważa słowo „nie” za tak i w ogóle nie przyjmuje odmowy, no, a Hailey postanawia tym razem pójść za głosem rozsądku, no i powierzchowność nowego znajomego nie jest bez znaczenia. Układ, który zaczyna ich łączyć wcale nie jest aż prosty jak mogłoby się wydawać i przynosi z sobą wiele zawirowań, jakie nie były brane pod uwagę. Jednak od czego brat bliźniak, jego urocza żona oraz babcia hazardzistka z intrygującymi poglądami? W takim gronie nuda nie grozi, trzeba tylko umieć podejmować decyzje, nawet jeśli oznaczają one zboczenie z dotychczasowej ścieżki.

Lekkie lektury spod znaku komedii i romansu nie są traktowane zbyt poważnie, chociaż niosą z sobą dobry humor i bardzo często są miłą odskocznią od codzienności. Gdzieś pomiędzy kolejnymi uśmiechami i żartobliwymi scenami mija szybko czas, pozostawiając po sobie miłe wspomnienia. Jednak spychane są gdzieś na szary koniec, pomimo tego, co z sobą niosą czyli rozrywkę, a wcale nie tak prosto napisać historię, będącą lekką i na dodatek zabawną. Penelope Bloom połączyła w swoich książkach dowcipność z lżejszymi tonami dodając do nich pikantniejsze nuty, druga część serii ma w sobie to, czego szuka się w książkach kiedy mamy ochotę na chwilę odgrodzić się od świata. Jej wisienki wpisują się w ten wzór bardzo dobrze dzięki bohaterom i ich perypetiom. Tym razem na pierwszym planie jest drugi z braci bliźniaków – ten niesforny, niepokorny, który wszystko obraca w żart i wydaje się, że po prostu płynie przez życie beztrosko. Tłem dla jego przygód jest nigdy nie zasypiający Nowy Jork, a wspólniczką Hailey, po części stanowiąca jego kontrast, lecz i umiejąca dorównać mu w szaleńczych, czasem, pomysłach. Penelope Bloom łączy emocje i humor w opisywanych postaciach, wyposażając je w interesujące cechy, niekiedy mogące w pierwszym momencie sprawiać mylne wrażenia, ale w końcu pokazujące swoją prawdziwa twarz. Jej wisienki pojawiają się w momencie kiedy wielu czytelników szuka odpowiedniej lektury na wakacje, stanowiąc soczystą w smaku propozycję.

Ocena: 5/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Skoro był już "Jego banan", to dziś przychodzę do Was z tytułem "Jej wisienki" ;p Nie, nie tylko Was bawią te tytuły...przyznam, że są mocno...intrygujące? ;) Gdy zaczynałam czytać "banana", traktowałam ten tytuł bardziej w przenośni. Po przeczytaniu książki, wiem już doskonale, że te tytuły należy brać dosłownie...."Jej wisienki" tylko mnie w tym przekonaniu utwierdziły. Kolejna, zabawna propozycja od Penelope Bloom. Komedia, z dawką pikanterii i romansu. Głównymi bohaterami książki jest dwudziesto pięcio letnia Hailey oraz milioner William. Hailey doskonale piecze ciasta i prowadzi piekarnię. Niestety, ciąży nad nią widmo eksmisji. Za sobą ma nieudany związek i co niezwykle istotne w tej książce...wciąż jest dziewicą! Muszę o tym napisać, gdyż bez tego moja recenzja nie miałaby najmniejszego sensu ;) Jej przyjaciele usilnie próbują zmienić ten stan, dlatego kolega Hailey rzuca jej wyzwanie, a mianowicie: ma zacząć flirtować z pierwszym mężczyzną, który dokona zakupu tarty wiśniowej w jej cukierni. Nie muszę chyba pisać, że przyniesie to ogrom zabawnych sytuacji? Tym bardziej, gdy w jej życiu pojawi się William właśnie (który jest, o zgrozo! Egoistą kleptomanem ;p). Czy tutaj może narodzić się miłość? Czy dojdzie do czegoś więcej? Nie zdradzę Wam nic więcej! Przeczytajcie sami.
    Czasem warto przeczytać coś lekkiego, zabawnego....tak na jeden, dwa wieczory. Czytasz, śmiejesz się i od razu poprawia Ci się humor. Polecam Wam! To zdecydowanie świetna propozycja na lato.

Warto zerknąć