ebook Uwikłane w historię. Bohaterki i zdrajczynie
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Uwikłane w historię. Bohaterki i zdrajczynie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 14.90
Audiobook - najniższa cena: 20.37
wciąż za drogo?
14.90 zł
23.81 złpremium: 15.36 zł Lub 15.36 zł
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
19.43 zł
20.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Która arystokratka została agentką? Czy „Krwawą Lunę” dręczyły wyrzuty sumienia? Dlaczego Irena Gelblum zmieniła nazwisko? Co, oprócz zainicjowania w Polsce Uniwersytetów Trzeciego Wieku, zawdzięczamy Halinie Szwarc? Książka z serii biografii historycznych wydawnictwa Lira przedstawia sylwetki 10 Polek, którym przyszło igrać z własnym życiem i historią.

Bohaterki? Zdrajczynie? A może ofiary czasów, w jakich przyszło im żyć? Jarosław Molenda, znany pisarz i publicysta, przybliża nam losy Polek uwikłanych w tragiczną historię XX wieku. Kontrowersyjne postaci, tajemnice wywiadów i biograficzne ciekawostki gwarantują pasjonującą lekturę!
Autor ma w swoim dorobku ponad trzydzieści książek popularnonaukowych o tematyce historycznej i podróżniczej, jest też dziennikarzem magazynu „Dookoła Świata”. Nakładem Liry ukazały się dotychczas „Podróżniczki. Dziewczyny, które nie znały granic” jego autorstwa.

Uwikłane w historię. Bohaterki i zdrajczynie od Jarosław Molenda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć