ebook Emigracja
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 2195)

Emigracja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 22.43
wciąż za drogo?
15.90 zł
-26% 19.59 zł Lub 17.63 zł
23.79 zł Lub 21.41 zł
19.90 zł
22.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Debiutancka powieść najbardziej nieznanego autora w Polsce.

Malcolm XD w ciągu ostatnich kilku lat opublikował w Internecie kilkadziesiąt krótkich opowiadań, które przyciągnęły przed ekran ponad 2 miliony czytelników. To spod jego klawiatury wyszła kultowa już historia o „Ojcu wędkarzu”, która doczekała się nawet ekranizacji (scenariusz do „Fanatyka” napisał sam Malcolm XD, reżyserią zajął się Michał Tylka, a w filmie zagrali m.in. Piotr Cyrwus, Marian Dziędziel, Jan Nowicki czy Anna Radwan).

„Emigracja” to książka o młodym człowieku, który po ukończeniu małomiasteczkowego liceum decyduje się na wyjazd zarobkowy do Wielkiej Brytanii. W charakterystyczny „pastowy” sposób opowiada o jednym z najważniejszych polskich zjawisk społecznych ostatnich dekad, które nadal nie zostało w wyczerpujący sposób przedstawione w polskiej literaturze. To opowieść o dorastaniu w powiatowej Polsce, obfitującej w przygody trasie do Londynu i samym życiu emigranta. O tirowcach, cygańskich handlarzach kamperami, anarchistach-squattersach, recydywistach ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, rosyjskich oligarchach, zubożałej angielskiej arystokracji, stulejarzach i klubach go-go.

 

 

 

Emigracja od Malcolm XD możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Rozumiem zamysł powstania książki jednak nie pojmuje tak wysokiej oceny. Są w niej śmieszne i zabawne elementy, autor potrafi błyskotliwie i ironicznie opisywać swoją rzeczywistość jednak cała narracja jest dla mnie dość denerwująca i uboga. Można zaczerpnąć wiedzy o imigrantach na obczyźnie, kierowcach ciężarówek itd. poznać życie ludzi w Londynie (całkiem wiarygodnie ukazane) jednak szczególnie przedstawianie dialogów i akcji jest dramatyczne.

Warto zerknąć