ebook Czterej pancerni i pies
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 565)

Czterej pancerni i pies

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Wielki hit peerelowskiej literatury! Barwne przygody załogi czołgu „Rudy” 102 i psa Szarika – dla dorosłych sentymentalny powrót do lat dzieciństwa, dla młodzieży – obraz wojny z przymrużeniem oka.

Powieść, która dała początek kultowemu serialowi, a z II wojny światowej uczyniła tło dla niesamowitych przygód pancernych: trzymała w napięciu, nie epatując jednocześnie grozą.
Losy pięciu bohaterów: Janka Kosa, Gustlika Jelenia, Grigorija Saakaszwiliego, Wasyla Semena i psa Szarika – wyjątkowej załogi czołgu „Rudy” 102, przyciągały nie tylko czytelników, lecz także tłumy telewidzów z niecierpliwością oczekujących kolejnego odcinka serialu. Historia wojny widziana oczami pancernych, ich osobiste dramaty i miłosne perypetie dorosłym przypomną fascynujące zabawy z dzieciństwa (bo kto z nich nie wcielał się na podwórku w filmowych bohaterów), młodzieży pokażą zaś, jak wydarzenia z lat 1939–45 przedstawiała peerelowska propaganda.

Czterej pancerni i pies od Janusz Przymanowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć