Pan Samochodzik i skarb Atanaryka
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 711) Ilość stron (szacowana): 206

Pan Samochodzik i skarb Atanaryka

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Kontynuacją przygód opisanych w „Panu Samochodziku i świętym relikwiarzu”. Zabawne perypetie studenta historii sztuki, który udaje się na kolejną wyprawę archeologiczną. Razem ze swoim bratem Pawłem oraz Babim Latem szuka zaginionego skarbu Gotów. Przy okazji przeżywa wspaniałą przygodę w otoczeniu przepięknej przyrody.

Powieść Zbigniewa Nienackiego „Pan Samochodzik i skarb Atanaryka” po raz pierwszy została wydana w 1960 roku jako „Skarb Atanaryka”. Nie była wtedy pomyślana jako książka o Panu Samochodziku. Autor zdecydował się jednak na zmianę głównego bohatera i rysu fabuły. Opublikowana jako część cyklu stanowiła prequel do opowieści o przygodach detektywa-amatora.

Pan Samochodzik i skarb Atanaryka od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Złoto może przynieść radość tylko ludziom nieszczęśliwym. Nie wolno kochać złota dla niego samego, bo wtedy sprowadza tylko nieszczęście. Zmienia się w krew, dręczy sumienie.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć