Odkupienie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 4.02 / 5.00
liczba ocen: 67
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
30.75 złpremium: 18.45 zł
25.81 zł
26.14 zł
30.75 zł
Pozostałe księgarnie
25.91 zł
26.12 zł
29.21 zł
30.75 zł
Opis:

„Gdyby nie Brian, nie poznałabym smaku szczęścia, nie dowiedziałabym się, czym jest prawdziwa miłość. (...) Ale również nie poczułabym goryczy odrzucenia i samotności gorszej od tej, której doświadczałam od najmłodszych lat. Nie zaznałabym prawdziwego bólu – takiego odczuwalnego każdą cząstką ciała i umysłu. Takiego, który uniemożliwia oddychanie, wyzuwa z chęci do życia, doprowadza na skraj obłąkania. Wpycha cię w ramiona czarnej rozpaczy. Pozbawia wiary i nadziei na lepsze jutro”.

Brian Wild za wszelką cenę dążył do osiągnięcia obranego celu. Nie oglądał się za siebie ani nie zważał na konsekwencje, jakie niosły ze sobą jego działania. Dzięki temu zdobył wszystko, o czym marzył. Prócz najważniejszego – miłości. Tak przynajmniej było, dopóki nie poznał Olivii Henderson – córki jego największego wroga. Nie zdawał sobie sprawy, że ta żywiołowa dziewczyna wywróci jego życie do góry nogami. Że obudzi w nim uczucia, które – jak sądził – zdołał lata temu pogrzebać. Zagubiony, poddał się obsesji, jaką była złożona po śmierci ojca obietnica. Dokonał zemsty, ale nie przyniosła mu ona spokoju i satysfakcji. Stracił nie tylko ukochaną kobietę, lecz także marzenia, które odważył się wreszcie snuć. Został sam ze swoimi demonami. Zraniony i zdesperowany, postanawia odkupić własne winy. Nie będzie to prosta droga, zwłaszcza że piętno zemsty mocno wypaliło się w sercu obojga bohaterów.

Niewielu pisarzy posiada taką wrażliwość jak Ewa Pirce. Odkupienie to jej kolejna powieść, naładowana emocjami i postaciami tak realnymi, że można odnieść wrażenie, jakbyśmy znali ich osobiście. Ta historia pokazuje nam, jak wielką wartość dla człowieka ma wybaczenie i odkupienie win. Pokochacie tę książkę równie mocno jak ja.

Gosia Kolacka, @zakochana.zaczytana

Obietnica spełniona, Odkupienie do spełnienia?! Ewa Pirce nie zwalnia tempa i serwuje czytelnikowi wybuchową mieszankę. Kontynuacja cudownej historii Olivii i Briana, która wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu do samego końca.

Janka Heron, czytelniczka

Połączyła ich zakazana miłość, która w jednej chwili rozpadła się niczym domek z kart… Odkupienie to niezwykle emocjonująca opowieść o walce o osobę, którą darzy się ogromnym uczuciem. Historia Briana i Olivii poruszy nawet najtwardsze serca. Roztrzaska Twoją duszę na drobne kawałeczki, by następnie posklejać ją na nowo. To opowieść, od której nie sposób się oderwać, trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Ewa Pirce znów wzrusza i zachwyca!

Katarzyna Chrześcijan, @kasia_recenzuje

Ewa Pirce powraca w wielkim stylu. Czekałam na tę książkę z niecierpliwością. To pełna intryg, zawirowań i kłamstw historia o sile miłości. Dobrze się zastanów, komu tak naprawdę możesz zaufać. Jak potoczą się losy Briana i Olivii? Czy mężczyźnie uda się odzyskać jej zaufanie? Miłość rządzi się własnymi prawami; tak jak na wojnie, i w miłości wszystkie chwyty dozwolone! Gwarantuję, że takiej mieszanki emocji i zwrotów akcji nie zapomnisz przez długi czas! Czy Brian i Olivia dostaną swoje szczęśliwe zakończenie? Przekonasz się, sięgając po drugi i ostatni tom serii. Ile jesteś w stanie poświęcić, by uzyskać Odkupienie?

Marta Bobola-Zagożdżon, @marta_ksiazkowa_kraina

Czy pomimo kłód rzucanych pod nogi Brian będzie walczył o odkupienie swoich win? Emocjonalny rollercoaster, którym przewiezie nas autorka, to jazda bez trzymanki – z pewnością będziecie chcieli więcej.

Ewelina Pańczyk, @gypsy_girl_recenzuje

CYTATY:
Muzyka to swego rodzaju łącznik z uczuciami. To lekarstwo na poranioną duszę i zbolały umysł. Siła w chwilach słabości i pokrzepienie w czasie smutku.
Recenzje blogerów
Miłość silniejsza od zemsty

Emocje, emocje, emocje! Po przeczytaniu najnowszej powieści Ewy Pirce to słowo dudniło w mojej głowie, a wspomniane emocje przyprawiały o mocne bicie serca. Autorka przygotowała dla swych czytelników ogromną dawkę emocjonujących przeżyć. Chwile podczas czytania tej książki, to wyjątkowy czas, który w mej pamięci pozostawił trwały ślad. Odkupienie zagwarantuje nam wiele wrażeń, które często powracać będą w naszej pamięci.

Wydawnictwo NieZwykłe i Ewa Pirce to idealny duet, który zapewnia miłośnikom dobrej książki czytelniczą ucztę wysokich lotów. Zatem rozsiądźcie się wygodnie i dajcie porwać się w przestworza intrygującej fabuły. Historia Briana Wilda porywa. Mężczyzną zawładnęła chęć zemsty na człowieku, który w przeszłości zabrał mu wszystko. Mimo rozprawienia się z jego przeszłością, Brian nie czuje ukojenia bowiem pustka po utraceniu ukochanej kobiety, nie pozwala mu w pełni cieszyć się życiem. Uczucie dokonanej zemsty, nie przyniosło mu spokoju i satysfakcji. Stracił wiele – ukochaną kobietę oraz marzenia, które po latach odważył się snuć. Postanawia zawalczyć o utraconą miłość i odbudować, to co zniszczyła chęć zemsty. Czy uda mu się odzyskać Olivię Henderson, która pokazała mu wszystkie barwy miłości? Czy córka jego największego wroga zdoła mu wybaczyć i na nowo rozpalić ogień namiętności? Czy Brian zdoła odkupić swoje winy i sprawić by dokonana zemsta nie pogrzebała miłości Briana i Olivii?

Fabuła tej powieści to gwarancja porywu serca, jak i również możliwość zastanowienia się – jak wiele możemy wybaczyć dla miłości, czy też jak dużo potrafimy zrobić by odbudować utraconą miłość? Czy mężczyzna zdoła odzyskać to, co najważniejsze? Sięgnijcie po Odkupienie by dowiedzieć się jak ogromną moc ma miłość. Ewa Pirce stworzyła fenomenalną historię, która wciąga od pierwszej strony, a z każdą kolejną porywa nasze serce do krainy emocjonujących doznań.

Ci, którzy znają twórczość Autorki utwierdzili się w przekonaniu, że warto sięgać po Jej książki. Natomiast Ci, którzy zrobili to po raz pierwszy, z radością zasiądą do czytania wcześniejszych powieści sygnowanych nazwiskiem Ewa Pirce. A proszę mi wierzyć Autorka poprzez swoje książki zapewnia swoim czytelnikom emocje na najwyższym poziomie. Dlatego też czyt-NIKowy patronat na najnowszej powieści Odkupienie jest potwierdzeniem, że ta powieść dołącza do elitarnego grona Najlepszych Interesujących Książek
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć