ebook Głos
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 1223) Ilość stron (szacowana): 384

Głos
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.90
31.90 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
20.90 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
29.99 zł 10 zł na konto
31.89 zł Lub 28.70 zł
19.14 zł
19.14 zł
24.21 zł
27.11 zł
27.42 zł
29.00 zł
31.89 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł
Inne proponowane

Zbiór opowiadań autorki uwielbianej przez miliony czytelniczek na całym świecie. Prezentując dylematy, przed którymi kobiety stają niemal codziennie, oraz ich aspiracje i dążenia, Cecelia Ahern łączy magiczny realizm z życiowymi realiami, to zaś prowadzi do zaskakujących i często zabawnych sytuacji. Warto sięgnąć po tę lekturę, by odkryć tkwiącą w nas – godną podziwu – determinację!

Autorka światowego bestsellera „PS Kocham Cię” pisze o małżeństwie i wychowywaniu dzieci, o polityce i wielkiej karierze; jej bohaterki muszą stawić czoło zarówno zwykłym, przyziemnym problemom, jak i zagadkowym, których źródła ani przyczyn nie sposób jednoznacznie ustalić. Zmagają się z przeszkodami, pokonują przeciwności losu, szukają szczęścia i radości, nie zważając na to, że ich świat w znaczniej mierze kształtują opinie i oceny innych ludzi. Każda na swój sposób odkrywa drzemiącą w niej siłę.

Głos od Cecelia Ahern możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wyjątkowy, poruszający i działający na wyobraźnię zbiór opowieści o kobietach pióra autorki uwielbianej przez miliony czytelniczek na całym świecie. Prezentując dylematy, przed którymi kobiety stają, oraz ich aspiracje i dążenia, autorka łączy magiczny realizm z typowymi życiowymi sytuacjami, co prowadzi do zaskakujących i często zabawnych sytuacji.

Ahern pisze o małżeństwie i wychowywaniu dzieci, o polityce i wielkiej karierze; jej bohaterki muszą stawić czoło zarówno zwykłym, przyziemnym problemom, jak i zagadkowym, których źródła ani przyczyn nie sposób jednoznacznie ustalić. Zmagają się z przeszkodami, pokonują przeciwności losu, szukają szczęścia i radości, nie zważając na to, że ich świat w znaczniej mierze kształtują opinie i oceny innych ludzi. Każda na swój sposób odkrywa drzemiącą w niej siłę.

Zbiór opowiadań, które są zarówno wzmacniające, jak i, przemawiające do kobiet w każdym wieku.

Najnowsza książka Cecelii Ahern to potężny zbiór trzydziestu opowiadań. Wszyscy skupiają się na innej, ale nieznanej kobiecie, autorka nie podaje konkretnych imion. Tu tkwi magia narracji, te historie dotyczą kobiet w różnych punktach i aspektach naszego życia. Kobiety, które mogą być którąkolwiek z nas, te historie w nas naprawdę uderzają. Rozumiesz frustracje i objawienia bohaterów, ponieważ je przeżyłeś lub rozpoznałeś je w innych.

Frustracja wynika z różnych długości historii. Niektóre z krótszych chciałam więcej, a niektóre dłuższe pominąć. Jest to jednak malutki punkt w porównaniu z ogólną przyjemnością z książki.

Podobnie jak pudełko herbat ziołowych, Glos oferuje lekarstwo na każdą sytuację, nastrój lub dolegliwości. Każda historia jest starannie opracowana, przemawia prosto do duszy kobiecości na każdym etapie życia; czytanie stron jest jak picie herbaty z najdroższym przyjacielem.

Niektóre będą rezonować bardziej niż inne w zależności od doświadczeń życiowych, ale nie ma wątpliwości, że znajdziesz więcej niż jedną historię, , który wyposaży cię w odwagę, by stawić czoła każdej trudnej sytuacji.

Byłam bardzo szczęśliwa, mogąc poznać tę książkę. To potężna lektura, która przemówi do kobiet w każdym wieku.

Ocena: 5/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć