ebook Hate to love you
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 13299) Ilość stron (szacowana): 408

Hate to love you
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.29
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
18.29 zł Lub 16.46 zł
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
18.29 zł
18.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Autorka rewelacyjnej serii Fallen Crest powraca do swoich wiernych czytelników z całkiem nową i jak zawsze wywołującą wiele skrajnych emocji opowieścią. Wydawać się może, że Hate to love you to historia jakich wiele. Jednak ta wyróżnia się tym, że pozwala na całkowite zatracenie się w wykreowanym świecie amerykańskiego college’u i przeżywanie wraz z charyzmatycznymi bohaterami ich rozterek i prawdziwych emocji.

Fabuła:

Po czasie spędzonym w liceum, który dla Kennedy Clarck był takim, o którym jak najszybciej należy zapomnieć, przychodzi czas na studia. Rozpoczęcie studiów jest dla dziewczyny startem w nowe życie, w którym nie ma miejsca dla intryg zazdrosnych koleżanek, a tym bardziej dla piekielnie przystojnych i seksownych facetów, którzy potrafią kobietę jedynie zranić i cierpiącą porzucić. Kennedy nie ma zamiaru wchodzić w nowe związki, zamierza stać całkiem na uboczu i „niewidoczna” dla innych przejść bezstresowo przez okres studiów.

Życie jednak szykuje dla niej całkiem inny scenariusz. Kiedy Kennedy poznaje niezwykle seksowanego Shaya Colemana – kapitana drużyny futbolowej - ten jest typem mężczyzny, których miała się wystrzegać i całkowicie unikać. Chłopak przypomina jej kogoś ze znienawidzonego okresu liceum, kogoś kto zranił jej nie tylko serce, ale też poranił duszę. Czy dziewczynie uda się trzymać swoich planów, czy może jednak uczucia wezmą górą? Wiadomo bowiem, że nienawiść w niedostrzegalny sposób może przerodzić się w wielką namiętność. Jakie uczucia wezmą górę u Kennedy i co wyniknie z połączenia zupełnie skrajnych emocji?

Hate to love you to emocje, które od samego początku gromadzą się i narastają tworząc niesamowicie wybuchową mieszaninę, która w finale eksploduje ze zdwojoną siłą. Tijan – mistrzyni emocjonującej gry z bohaterami zapewnia czytelnikowi niesamowitą jazdę bez trzymanki, w której dramatyzm, romantyzm, humor i ekscytacja nieustannie przeplatają się ze sobą, zapewniając lekturę, której nie sposób odłożyć choćby na krótką chwilę. 

Hate to love you od Tijan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć