Hate to love you
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.93 / 5.00
liczba ocen: 12684
Ilość stron (szacowana): 408
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.90 złpremium: 16.14 zł
18.73 zł
22.87 zł
25.56 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.23 zł
20.45 zł
21.52 zł
21.52 zł
22.06 zł
22.51 zł
22.60 zł
24.21 zł
26.90 zł
Opis:

Nie znosiła facetów takich jak on i miała zamiar pokazać mu, gdzie jego miejsce

Kennedy Clarke ma za sobą koszmarny okres w liceum i studia traktuje jako nowy start w życiu. Chce zostawić za sobą licealne dramaty, zazdrosne koleżanki, namolnych chłopaków i w końcu odetchnąć. Żeby ten plan mógł się spełnić, Kennedy postanawia za wszelką cenę trzymać się z dala od seksownych facetów i jakiegokolwiek zwracania na siebie uwagi na kampusie. Przejdzie przez studia gładko, pozostając na uboczu studenckiego życia. Taki był plan, a rzeczywistość?

Dziewczyna nie przewidziała, że na jej drodze stanie seksowny Shay Coleman. Dokładnie taki typ faceta, jakiego miała unikać. Postanawia, że zrobi wszystko, żeby nie mieli ze sobą nic wspólnego. Jednak okazuje się, że nie będzie to takie proste.

Gorący kapitan drużyny futbolowej i dziewczyna, która chce pozostać w cieniu

__

O autorce:

Tijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno. Jednak nie przeszkadza jej to tworzyć powieści, które kochają czytelniczki na całym świecie. Jest bestsellerową autorką „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Pisze przede wszystkim romanse, zarówno serie, jak i standalone’y. Prywatnie jest właścicielką cocker spaniela, którego kocha ponad wszystko, partnerką mężczyzny, od którego jest absolutnie uzależniona i pióroholiczką – ma niepohamowany apetyt na pisarstwo! Doskonale się składa, bo jej książki to must-read.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć