Indygo
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.51 / 5.00
liczba ocen: 37
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
17.99 złpremium: 10.79 zł
24.99 złpremium: 14.99 zł
21.59 zł
25.49 zł
28.49 zł
Pozostałe księgarnie
15.65 zł
25.19 zł
25.49 zł
29.99 zł
29.99 zł
Opis:

W Baskin Zachodnim dzieci znikają bez śladu niemal od zawsze. Uciekają z domu czy są uprowadzane? Żyją czy umarły? Nikt nie wie, jaki spotykał je los.

Nikt prócz Kusaka. Sadystycznego seryjnego mordercy, który je porywa i w bestialski sposób morduje. Równie wiele przyjemności jak torturowanie ofiar sprawia mu gra jaką prowadzi z lokalną społecznością i policją. Psychopata na co dzień przybiera różne maski: wzorowego obywatela, sympatycznego sąsiada, wolontariusza zaangażowanego w pomoc rodzinom ofiar. Karmi swoje ego ich cierpieniem, bezradnością i łatwowiernością. Czuje się bezkarny.

Los stawia jednak na jego drodze nietypowych przeciwników. Dwoje nastolatków połączonych tragedią i wspólnymi tajemnicami odkrywa, jaki los spotyka zaginione dzieci.

Nieprzygotowani wkraczają w świat dorosłych. Odnajdują prawdę, przyjaźni i miłość. Płacą za to wysoką cenę. Być może zbyt wysoką?

Michał Chmielewski zabiera nas ponownie do Baskin Zachodniego. „Indygo” to zupełnie inna opowieść niż „Złe”, ale równie prawdziwa, mocna i warta przeczytania

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć