ebook Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 18)

Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 13.50
Audiobook - najniższa cena: 16.00
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-39% 18.00 zł
21.59 zł Lub 19.43 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
13.50 zł
24.49 zł
25.49 zł
26.09 zł
29.99 zł
Inne proponowane

Yonzi Chamarovitch jest bohaterem Sory! Konstruktorem i pilotem „Kolosa” najpotężniejszego robota bojowego, który ocalił Cesarstwo przed inwazją Księżycowej Szarańczy – kosmicznego szkodnika siejącego w galaktyce zagładę. Na swoje nieszczęście Yonzi jest Mik-Makiem, małym bobrowatym futrzakiem, którego nikt prócz pobratymców nie traktuje poważnie.
Cesarz nie ma jednak wyboru i właśnie Chamarovitch staje na czele międzyplanetarnej misji mającej zdobyć surowce na budowę całej armii „Kolosów”. Drużyna, a raczej załoga złożona z ludzi i Mik-Maków to prawdziwa beczka prochu, która czeka tylko na to, aby eksplodować… i eksploduje. W trakcie kosmicznej potyczki statek zostaje uszkodzony, a przymusowe lądowanie na obcej planecie kończy się uprowadzeniem Yonziego przez barbarzyńców.
Sorze kończy się czas! Nadciąga największy rój Księżycowej Szarańczy jaki widziała galaktyka!

„Książka w najlepszym tego słowa znaczeniu oldschoolowa, przypominająca czasy, kiedy na pierwszym miejscu stała przygoda na ponadplanetarną skalę, ale gdzieś między słowami kryły się też rzeczy ważne i bliskie czytelnikowi współczesnemu. «Kosmiczne bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy» to książka zaskakująco udana jak na debiutanta; wyraźnie czuć fascynację autora fantastyką przygodową i często zaskakującymi w literackim wydaniu rozwiązaniami wprost ze świata gier komputerowych, który także nie jest mu obcy” – Bartek Biedrzycki, autor serii „Opowieści z postapokaliptycznej aglomeracji”

Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy od Krzysztof Piersa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć