ebook Odwet - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1133)

Odwet - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 32.42
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
32.42 zł Lub 29.18 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
32.92 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Odwet jest drugim tomem bestsellerowej serii Zamęt autorstwa Vincenta V. Severskiego. Dla fanów pisarza i jego rewelacyjnej trylogii Nielegalni, to pozycja obowiązkowa. Odważnie wkrocz do świata tajnych agentów i bezpardonowej gry wywiadowczej.

Fabuła:

Rosyjskie GRU zaczyna interesować się tajemniczymi zgonami polskich oficerów wywiadu. Pierwszy z nich, Waldemar Zenonik ginie w trakcie wykonywanego w Algierze zadania, którego podjął się na zlecenie Polskiego Koncernu Zbrojeniowego. Wszystko wskazuje, że ze śmiercią tą ma wiele wspólnego Al.-Kaida.  Kolejnym jest Robert Kunicki, który po odbytym spotkaniu z Jewgienijem Morozowem – dziennikarzem i rosyjskim szpiegiem umiera w baku na tak serca. Z ramienia GRU sytuację polskiej sceny politycznej bada pułkownik Arsen Fiedorow, który wiedząc, ze w Polsce zbliżają się wybory parlamentarne, podejrzewa, że to nie koniec tragicznych w skutkach rozgrywek politycznych.

W wyborach tych startuje Olgierd Rubecki – bohater wojny w Iraku – który postrzegany jest jako istotne zagrożenie dla partii rządzącej. Do jego prześwietlenia zostaje zobligowana Sekcja Romana Leskiego. Sprawa zaczyna się coraz bardziej komplikować, gdy pracownicy sekcji ujawniają, że w obu sprawach – Rubeckiego i tajemniczych zgonów polskich oficerów – pojawiają się takie same nazwiska.

Severski wrzuca czytelnika na głęboką wodę, składa akcję z wielu złożonych wątków, które zmierzają do zaskakującego i trzymającego w niesamowitym napięciu finału.

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej intepretacji Krzysztofa Gosztyły. 

Odwet - audiobook od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć