ebook Odwet
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 1133)

Odwet
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 32.42
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
30.79 zł Lub 27.71 zł
-9% 21.99 zł
30.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Odwet jest drugim tomem bestsellerowej serii Zamęt autorstwa Vincenta V. Severskiego. Dla fanów pisarza i jego rewelacyjnej trylogii Nielegalni, to pozycja obowiązkowa. Odważnie wkrocz do świata tajnych agentów i bezpardonowej gry wywiadowczej.

Fabuła:

Rosyjskie GRU zaczyna interesować się tajemniczymi zgonami polskich oficerów wywiadu. Pierwszy z nich, Waldemar Zenonik ginie w trakcie wykonywanego w Algierze zadania, którego podjął się na zlecenie Polskiego Koncernu Zbrojeniowego. Wszystko wskazuje, że ze śmiercią tą ma wiele wspólnego Al.-Kaida.  Kolejnym jest Robert Kunicki, który po odbytym spotkaniu z Jewgienijem Morozowem – dziennikarzem i rosyjskim szpiegiem umiera w baku na tak serca. Z ramienia GRU sytuację polskiej sceny politycznej bada pułkownik Arsen Fiedorow, który wiedząc, ze w Polsce zbliżają się wybory parlamentarne, podejrzewa, że to nie koniec tragicznych w skutkach rozgrywek politycznych.

W wyborach tych startuje Olgierd Rubecki – bohater wojny w Iraku – który postrzegany jest jako istotne zagrożenie dla partii rządzącej. Do jego prześwietlenia zostaje zobligowana Sekcja Romana Leskiego. Sprawa zaczyna się coraz bardziej komplikować, gdy pracownicy sekcji ujawniają, że w obu sprawach – Rubeckiego i tajemniczych zgonów polskich oficerów – pojawiają się takie same nazwiska.

Severski wrzuca czytelnika na głęboką wodę, składa akcję z wielu złożonych wątków, które zmierzają do zaskakującego i trzymającego w niesamowitym napięciu finału.

Odwet od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Tylko szaleńcy myślą, że panują nad swoim życiem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć