ebook Protektor
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 23)

Protektor
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.54
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
33.00 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
25.50 zł
26.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Benedict Rutherford, najemnik zmęczony życiem, otwiera w Londynie biuro detektywistyczne. Już pierwszy klient uświadamia mu, że nie da się uciec od przeszłości. Mimo że zlecenie wydaje się banalnie proste: odnalezienie notesu i odebranie kilku starych skrzyń, jego wykonanie okaże się największym wyzwaniem w karierze Rutherforda. Gra, w którą został wplątany, może mieć tragiczne konsekwencje dla niego i całej ludzkości. Towarzyszy mu piękna agentka Sara i grono przyjaciół, którzy nieprzypadkowo wplątali się w tę misterną intrygę. Tropieni przez bezlitosnych zabójców, próbują dotrzeć do osoby, która za tym wszystkim stoi. Czy uda im się wyjść cało z niebezpiecznej misji? Jaką mroczną historię skrywają mumie sprzed kilku tysięcy lat? I kim tak naprawdę jest tajemniczy Protektor?

 

Odpalił laptopa. Potrzebował kilku godzin, żeby dokonać niezbędnych zakupów.

Wszedł na znaną mu od dawna stronę www, która przekierowuje na kolejną i tak kilkukrotnie, zanim doszedł do właściwej. Zamówił:

– Welrod, kaliber 7,65 x 17 SR Browning, z tłumikiem

– dziesięć paczek naboi

– dziesięć sportowych masek antysmogowych z filtrem HEPA

– kevlar, rozmiar L, type III

– kuszę bloczkową z lunetą, dziesięć bełtów

– hełm kevlar

– trzy wojskowe drewniane skrzynie transportowe, zamykane z zawiasami, wymiary 44 x 43 x 45 cm

– saperkę.

Resztę niezbędnych narzędzi posiadał lub mógł dokupić w zwykłym sklepie.

 

Czy taka wizja przyszłości czeka współczesny świat? Tajemnicza i intrygująca lektura, od której ciężko się oderwać.

ADRIAN BEDNAREK - AUTOR THRILLERÓW

Protektor to wciągająca historia, która wbija w fotel, porażając wszelkie czytelnicze zmysły. Sięgnijcie po ten tytuł koniecznie i wejdźcie do gry wraz z Benedictem Rutherfordem.

TOMASZ KOSIK - CZYT-NIK.PL

Akcja pędzi jak szalona, a z każdą kolejną przeczytaną stroną serce bije coraz mocniej. Czy i Ty dasz się wciągnąć w tę niebezpieczną grę?

Damian Pełkowski - damianooczyta.blogspot.com

Protektor od Jola Czemiel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kim jest Protektor?

Jola Czemiel – po przeczytaniu książki Protektor właśnie TO imię i nazwisko odmieniać będziemy przez wszystkie przypadki. I nieprzypadkowo twierdzę, że pojawiać się ono będzie na ustach wielu zadowolonych czytelników. Pójdę jeszcze o krok dalej i zapewnię Was, że TO właśnie imię i nazwisko święcić będzie triumfy na czytelniczych listach przebojów. To wszystko za sprawą debiutanckiej powieści sensacyjnej Protektor, która 15 lutego nakładem Wydawnictwa Novae Res pojawiła się na półkach księgarń. Dodam nieskromnie, że być protektorem Protektora to niebywała radość bowiem patronować tak intrygującej książce to zaszczyt. A jako że Czyt-NIK czyta Najlepsze Interesujące Książki, nie mogło być inaczej. Protektor to wciągająca historia, która wbija w fotel, porażając wszelkie czytelnicze zmysły. Sięgnijcie po ten tytuł koniecznie i wejdźcie do gry wraz z Benedictem Rutherfordem.

Główny bohater jest najemnikiem, któremu życie dało w kość. Postanawia on otworzyć w Londynie biuro detektywistyczne. Benedict otrzymuje zadanie na pozór proste. Musi odnaleźć notes oraz odebrać kilka starych skrzyń. Sami przyznacie, że na pierwszy rzut oka to przysłowiowa „bułka z masłem”. Wydawałoby się nic prostszego. No właśnie, ale czy na pewno? Otóż to zadanie okaże się najtrudniejszym w karierze Rutherforda, a na domiar złego obudzi demony z przeszłości. Prywatny detektyw wejdzie do gry, z której nie ma już powrotu. I aby wygrać musi postawić wszystko na jedną kartę. Jednak nie jest odosobniony w tej rozgrywce. Początkowo zadanie nie należało do skomplikowanych jednak Benedict potrzebował wsparcia. Pomaga mu agentka Sara wraz z przyjaciółmi, którzy zostali uwikłani w sieć intryg. Czy uda im się dotrzeć do osoby, która za tym wszystkim stoi? Czy zdołają odkryć mroczną tajemnicę ukrytą w trzech mumiach obcych znalezionych w miejscowości Nazca w Peru? Taka fabuła przyciąga uwagę, a to, co przeżywamy wraz z głównym bohaterem elektryzuje. Misternie sklecona intryga skleja nas z powieścią od pierwszej do ostatniej strony. Warto poznać tajemnice sprzed kilku tysięcy lat. Trzeba przyznać, że akcja tej powieści gna w zawrotnym tempie. Ale to dobrze, nuda Wam nie grozi. Wytężcie zmysły i dajcie się ponieść w wir zawrotnej akcji. Będziecie przecierać oczy ze zdziwienia, a w Waszych uszach usłyszycie jak dudni Wasze serce. Protektor to debiut literacki Joli Czemiel, który nie przejdzie bez echa, gdyż nie sposób przejść obojętnie wobec takiej historii.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć