Brzydki, zły i szczery
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.34 / 5.00
liczba ocen: 364
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 złpremium: 20.94 zł
29.67 zł
34.90 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
24.43 zł
26.18 zł
27.48 zł
29.66 zł
29.67 zł
29.67 zł
31.41 zł
31.41 zł
34.90 zł
34.90 zł
Opis:

Pierwsza autobiografia największego polskiego rapera! Oto historia wielkiego idealisty, niezwykle zdeterminowanego i wytrwałego człowieka, który miał cel i konsekwentnie dążył do jego realizacji.

O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, ikona polskiego rapu. Od początku lat 90. konsekwentnie utrzymuje, że nie wyobraża sobie, by mógł robić coś innego i nadal „robi to z serca”. Liczba zagranych koncertów i sprzedanych płyt jest tego niezbitym dowodem.
Wszystko zaczęło się w mieszkaniu na trzecim piętrze bałuckiego wieżowca, w którym nocami montowała pierwsze hip-hopowe kawałki. Cała rodzina mocno wierzyła, że zostanę skrzypkiem. Został jednym z najlepszych polskich raperów, a rymowane opowieści do zapętlonych bitów uczynił sposobem na życie.
„Brzydki, zły i szczery” to napisana przejrzystym językiem opowieść o bohaterach z dzieciństwa, przyjaźniach, rodzinie, dniach spędzanych na boisku do kosza, kłopotach w szkole, muzycznych idolach i długich rozmowach o życiu. Jednak przede wszystkim to historia wielkiego idealisty, niezwykle zdeterminowanego i wytrwałego człowieka, który miał cel i konsekwentnie dążył do jego realizacji. Rapera, dla którego muzyka i trwające okrągły rok trasy koncertowe były całym światem. Aż do dramatycznego koncertu w Bielsku-Białej, kiedy ten świat się zatrzymał.
Na szczęście zaczęło się „Życie po śmierci”.

Brzydki, zły i szczery od Adam Ostrowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
CYTATY:
Ponoć błąd, który popełniasz drugi raz, to może być nieuwaga, ale ten sam błąd powtórzony trzeci raz to debilizm.
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko ludzie, którzy zbyt szybko rezygnują.
Największym skarbem, jaki dostajemy od życia, moim zdaniem jest miłość. Możliwość kochania drugiej osoby, jak i bycia kochanym jest wielkim wyróżnieniem, ale także odpowiedzialnością.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć