Brzydki, zły i szczery
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.34 / 5.00
liczba ocen: 184
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 złpremium: 20.94 zł
29.67 zł
34.90 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
26.18 zł
27.48 zł
29.66 zł
29.67 zł
29.67 zł
31.41 zł
31.41 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł
Opis:

Pierwsza autobiografia największego polskiego rapera! Oto historia wielkiego idealisty, niezwykle zdeterminowanego i wytrwałego człowieka, który miał cel i konsekwentnie dążył do jego realizacji.

O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, ikona polskiego rapu. Od początku lat 90. konsekwentnie utrzymuje, że nie wyobraża sobie, by mógł robić coś innego i nadal „robi to z serca”. Liczba zagranych koncertów i sprzedanych płyt jest tego niezbitym dowodem.
Wszystko zaczęło się w mieszkaniu na trzecim piętrze bałuckiego wieżowca, w którym nocami montowała pierwsze hip-hopowe kawałki. Cała rodzina mocno wierzyła, że zostanę skrzypkiem. Został jednym z najlepszych polskich raperów, a rymowane opowieści do zapętlonych bitów uczynił sposobem na życie.
„Brzydki, zły i szczery” to napisana przejrzystym językiem opowieść o bohaterach z dzieciństwa, przyjaźniach, rodzinie, dniach spędzanych na boisku do kosza, kłopotach w szkole, muzycznych idolach i długich rozmowach o życiu. Jednak przede wszystkim to historia wielkiego idealisty, niezwykle zdeterminowanego i wytrwałego człowieka, który miał cel i konsekwentnie dążył do jego realizacji. Rapera, dla którego muzyka i trwające okrągły rok trasy koncertowe były całym światem. Aż do dramatycznego koncertu w Bielsku-Białej, kiedy ten świat się zatrzymał.
Na szczęście zaczęło się „Życie po śmierci”.

CYTATY:
Największym skarbem, jaki dostajemy od życia, moim zdaniem jest miłość. Możliwość kochania drugiej osoby, jak i bycia kochanym jest wielkim wyróżnieniem, ale także odpowiedzialnością.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć