Wiedźmie drzewo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.57 / 5.00
liczba ocen: 32058
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.80 złpremium: 17.28 zł
28.80 zł
28.90 zł
30.60 zł
34.21 zł
Pozostałe księgarnie
-19% 25.06 zł
25.20 zł
25.63 zł
27.99 zł
30.59 zł
32.04 zł
36.00 zł
Opis:
Nowa, błyskotliwa, trzymająca w napięciu powieść irlandzkiej pisarki, którą „Washington Post” uznał za najważniejszą autorkę kryminałów ostatniego dziesięciolecia. 

Toby jest rozpieszczanym przez los lekkoduchem. Ma wspaniałych przyjaciół, świetną dziewczynę i pracę, którą lubi i w której doskonale się sprawdza. Jego beztroskie życie przerywa dramatyczne wydarzenie – Toby przyłapuje na gorącym uczynku włamywaczy i zostaje przez nich brutalnie pobity.

Fizyczne i psychiczne rany leczy na prowincji, w domu, w którym jako dziecko spędzał wakacje z kuzynami. Opiekując się śmiertelnie chorym wujem, Toby stopniowo dochodzi do siebie. Czuje się już naprawdę dobrze, kiedy musi się zmierzyć ze wstrząsającym odkryciem: w pniu rosnącego w ogrodzie starego wiązu zostaje znaleziony ludzki szkielet.

Badania dowodzą, że kości należą do jednego ze szkolnych kolegów Toby’ego, a śledztwo policji wkrótce koncentruje się właśnie na nim. Usiłując dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się w gospodarstwie wuja, Toby odkrywa mroczne sekrety z przeszłości swojej i własnej rodziny. Okazuje się, że to, co pamięta z dzieciństwa, jest tylko wyobrażeniem, a prawda jest zupełnie inna…

Powieść Wiedźmie drzewo znalazła się w wielu zestawieniach najlepszych książek roku:

  • Jedna z książek, których absolutnie nie wolno przegapić wg VOGUE
  • Jedna z dziesięciu najlepszych powieści kryminalnych roku wg CRIMEREADS
  • Jedna z najlepszych książek wg redaktorów LITERARY HUB
  • Jedna z najlepszych książek roku według Jane Maslin, redaktorki dziennika THE NEW YORK TIMES
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć