ebook Las zły
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 82) Ilość stron (szacowana): 240

Las zły
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 21.55
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
21.55 zł Lub 19.40 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
27.90 zł
21.54 zł
23.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Świat się zmienia, ale prawdziwe zło nie zmienia się nigdy… Powieść inspirowana autentycznymi wydarzeniami. Jej autor – jako były gangster – aż za dobrze wie, o czym pisze. Bohaterów wzorował na prawdziwych kryminalistach, których spotkał w swoim życiu.

Końcówka lat 90. Na pograniczu polsko-niemieckim gangsterzy i przemytnicy czują się bezkarnie, policja działa nieudolnie, a społeczeństwo na dorobku interesuje się przede wszystkim zarabianiem pieniędzy, by jakoś wiązać koniec z końcem.
Pewnego dnia w tę rutynę wkracza on – zwyrodnialec, który porywa i ćwiartuje autostopowiczki, a ich zwłoki zakopuje w lesie. Nikt nie może go znaleźć. Do czasu…

„Seryjni mordercy kojarzą nam się z amerykańskimi horrorami i bohaterami poczytnych kryminałów. Mało kto dopuszcza do siebie myśl, że takie osoby, mogą żyć także wokół nas, tu w Polsce. Jednak w policyjnych kartotekach co jakiś czas pojawiają się sprawy, w których ludzie przepadają bez śladu i mimo upływu lat nie dają żadnych oznak życia. Wyjechali? Uciekli? A może padli ofiarą zwyrodnialca, który skrzętnie ukrył zwłoki?
«Las zły» to mroczna, momentami przerażająca opowieść o seryjnym zabójcy, gangsterach i policjantach” – Filip Czerwiński, redaktor naczelny online-mafa.pl, najpopularniejszego serwisu o przestępczości zorganizowanej w Polsce

Las zły od Grek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć