ebook Góra ośmiu błogosławieństw
5 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Góra ośmiu błogosławieństw
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.74
wciąż za drogo?
18.74 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
24.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kim jest szczęśliwy człowiek? Co powinien posiadać, by móc się takim nazywać? Czy świetna praca i sportowy samochód to już oznaka szczęścia w życiu czy potrzeba nam w nim jeszcze czegoś? A co byłoby gdyby ktoś nam powiedział, że ludzie szczęśliwi są cisi, smutni, ubodzy i cierpiący? Nie ma takiej opcji?

Wszyscy nie raz słyszeliśmy treść ośmiu błogosławieństw wypowiedzianych przez Chrystusa w czasie kazania na Górze, ale czy wiemy co oznacza być ubogim w duchu? Kim są cierpiący prześladowania dla sprawiedliwości lub jej złaknieni i spragnieni?

Marcin Zieliński, jeden z najpopularniejszych w Polsce liderów grup charyzmatycznych, którego rękami Bóg uleczył już setki osób zaprasza nas na Górę Błogosławieństw. Mówi jak on rozumie osiem przepisów na szczęście pozostawionych nam przez Chrystusa i pokazuje, co zmieniły one w jego życiu – opowiada o decyzjach, które doprowadziły go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Góra ośmiu błogosławieństw od Anna Stryniewska, Katarzyna Szkarpetowska, Marcin Zieliński możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć