ebook The Bard's Tale 4 - poradnik do gry
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

The Bard's Tale 4 - poradnik do gry
ebook: pdf, epub (ipad), mobi (kindle)

Wydawca:  GRY OnLine
najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 5.90
7.33 złpremium: 4.73 zł Lub 4.73 zł
-25% 5.90 zł
-14% 6.70 zł Lub 6.03 zł
7.42 zł
Inne proponowane

Poniższy poradnik do The Bard's Tale IV:Barrows Deep stanowi kompletny zbiór informacji, który pomoże ci przejść przez kolejną opowieść barda. Całość poradnika została podzielona na dwie części. Pierwszą z nich jest przewodnik po grze The Bard's Tale IV: Barrows Deep. Znajdziesz w nim informacje odnośnie wszystkich najważniejszych elementów rozgrywki jak np. tworzenie i rozwój postaci, umiejętności dostępne dla poszczególnych klas postaci, eksploracja oraz wytwarzanie przedmiotów. W tej części poradnika znajdziesz także dział pytania i odpowiedzi, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się w trakcie rozgrywki. Znajdziesz tutaj także aneks, w którym znajdziesz informacje odnośnie wymagań sprzętowych oraz sterowania.

W drugiej części poradnika, znajdziesz opis przejścia wszystkich głównych i pobocznych zadań z wyszczególnieniem lokacji, w których mają one miejsce. Dzięki tej solucji z łatwością znajdziesz wszystkie skrzynki i pokonasz wrogów, których napotkasz. Szybko posiądziesz podstawową wiedzę na temat gry, ale też przebrniesz przez jej trudniejsze momenty.

The Bard's Tale IV to czwarta odsłona serii dungeon-crawlerów. Za produkcję gry odpowiada studio inXile Entertainement. W tej części po raz kolejny odwiedzimy świat znany z poprzednich części gier. Tym razem przygoda skupi się na mieście Skara Brae. To właśnie z niego będziesz wyruszał na eksplorację kolejnych podziemi. Oczywiście nie będziesz sam. Towarzyszyć ci będzie drużyna, której członków będziesz werbował w czasie gry.

Poradnik do Bard's Tale IV Barrows Deep to porady dla początkujących, które pomogą wybrać ulubione klasy postaci i wybrać najlepsze umiejętności. Nasza solucja opisuje zadania oraz zagadki, których rozwiązania znajdziesz na kolejnych stronach poradnika.

The Bard's Tale 4 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Ukryta ręka i Najlepsi z nas (Zadania główne)
  • Krew Królów (Zadania główne)
  • Nie szukajcie świętych miejsc (Zadania główne)
The Bard's Tale 4 - poradnik do gry od Agnieszka "aadamus" Adamus, Maja "majorka" Nowacka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć