ebook Kruche życie. Historie życia i śmierci prosto z sali operacyjnej
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 2142) Ilość stron (szacowana): 416

Kruche życie. Historie życia i śmierci prosto z sali operacyjnej
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.99
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
33.99 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
27.99 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak to jest mieć w swoich rękach życie drugiego człowieka? Praca kardiochirurga przypomina balansowanie na linie z nieustanną świadomością czyhającej tuż obok śmierci. Nie jest zajęciem dla ludzi o słabym sercu. Kruche życie to emocjonująca, zdumiewająca i zapierająca dech opowieść cenionego profesora Stephena Westaby’ego, którego ścieżkę zawodową znaczyły geniusz i brawura. Wybitny kardiochirurg dzieli się najciekawszymi i najbardziej wzruszającymi przypadkami medycznymi, z jakimi się zetknął w swojej kilkudziesięcioletniej karierze. Westaby opowiada między innymi, w jaki sposób ocalił niemowlę, które przeszło liczne ataki serca. Relacjonuje batalię z nowotworem, który życie młodej kobiety zmienił w trudne do opisania piekło. Opowiada o pionierskiej operacji wszczepienia sztucznego serca, w wyniku której powstał „człowiek na baterie”. To ważna i poruszająca książka. Pozwala przesunąć własne granice i spojrzeć na życie z nowej perspektywy.

Kruche życie. Historie życia i śmierci prosto z sali operacyjnej od Stephen Westaby możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasami o życiu lub śmierci decyduje głupstwo – światła na skrzyżowaniu, radiowóz przed nosem, brak miejsca na szpitalnym parkingu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć