ebook Umorzenie - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6054) Ilość stron (szacowana): 389

Umorzenie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.54
Audiobook - najniższa cena: 21.95
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
25.90 zł
29.13 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
21.95 zł
27.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Hołdując zasadzie, że Remigiusza Mroza, a tym bardziej Joanny Chyłki nigdy dość, oddajemy w ręce czytelnika dziewiątym tom sensacyjnego cyklu.

Fabuła:

W jaki sposób bronić oskarżonego, który natychmiast przyznaje się do popełnienia morderstwa? Na takie pytanie musi odpowiedzieć sobie Joanna Chyłka. Walcząc ze swoimi problemami ze zdrowiem, podejmuje się jednak obrony oskarżonego o zabójstwo żony Skalskiego. Sprawa zdaje się być z góry przegrana, jednak światełkiem w tunelu wydaje się być niepodważalne alibi oskarżonego. Tyle, że on sam twierdzi, że alibi to zostało podstępnie sfabrykowane. Dueta Chyłka – Zordon ma kolejną szanse na wykazanie się prawniczym kunsztem.

Remigiusz Mróz jak zawsze wielokrotnie zaskakuje, pozostawiając czytelnika z opadającą szczęką. A sama bohaterka powraca w świetnym stylu i prezentuje wszystkim umiejętności prawnicze na najwyższym poziomie. Dla zwolenników niebanalnych i zyskujących rozwiązań Umorzenie jest pozycją obowiązkową.

Audiobooka możesz wysłuchać w interpretacji rewelacyjnego Krzytofa Gosztyły. 

Umorzenie - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    GENIALNA książka!!!

    A Krzystof Gosztyła jest genialnym lektorem.

    Dzięki

Warto zerknąć