ebook Umorzenie - audiobook
3.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6318) Ilość stron (szacowana): 389

Umorzenie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.14
Audiobook - polecana oferta: 27.53
wciąż za drogo?
-29% 27.30 zł
27.53 zł
-6% 27.93 zł Lub 25.14 zł
29.13 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
33.48 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Hołdując zasadzie, że Remigiusza Mroza, a tym bardziej Joanny Chyłki nigdy dość, oddajemy w ręce czytelnika dziewiątym tom sensacyjnego cyklu.

Fabuła:

W jaki sposób bronić oskarżonego, który natychmiast przyznaje się do popełnienia morderstwa? Na takie pytanie musi odpowiedzieć sobie Joanna Chyłka. Walcząc ze swoimi problemami ze zdrowiem, podejmuje się jednak obrony oskarżonego o zabójstwo żony Skalskiego. Sprawa zdaje się być z góry przegrana, jednak światełkiem w tunelu wydaje się być niepodważalne alibi oskarżonego. Tyle, że on sam twierdzi, że alibi to zostało podstępnie sfabrykowane. Dueta Chyłka – Zordon ma kolejną szanse na wykazanie się prawniczym kunsztem.

Remigiusz Mróz jak zawsze wielokrotnie zaskakuje, pozostawiając czytelnika z opadającą szczęką. A sama bohaterka powraca w świetnym stylu i prezentuje wszystkim umiejętności prawnicze na najwyższym poziomie. Dla zwolenników niebanalnych i zyskujących rozwiązań Umorzenie jest pozycją obowiązkową.

Audiobooka możesz wysłuchać w interpretacji rewelacyjnego Krzytofa Gosztyły. 

Umorzenie - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    GENIALNA książka!!!

    A Krzystof Gosztyła jest genialnym lektorem.

    Dzięki

Warto zerknąć