ebook Spełnione marzenia
3.29 / 5.00 (liczba ocen: 89)

Spełnione marzenia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Lira
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.19
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
25.10 złpremium: 13.50 zł Lub 13.50 zł
16.19 zł Lub 14.57 zł
19.00 zł
23.04 zł
26.99 zł
17.69 zł
18.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ewa, tytułowa singielka znana czytelniczkom z poprzednich części powieści, osiąga sukcesy na polu zawodowym i towarzyskim. Wszystko z pozoru układa się idealnie… poza jednym. Jej życie miłosne jest w rozsypce. Czy Ewie uda się odnaleźć miłość blisko siebie, czy będzie jej szukać od nowa?

Ewa, tytułowa singielka znana czytelniczkom z dwóch poprzednich części powieści, osiąga sukcesy na polu zawodowym i towarzyskim. Wszystko z pozoru układa się idealnie... poza jednym. Jej życie miłosne jest w rozsypce.
Ewa ma złamane serce i będzie musiała na nowo zdefiniować, czym jest dla niej szczęście. Czy ma ono związek ze Scottem, który znajdzie się przy Ewie w odpowiednim momencie? Jakie decyzje podejmie bohaterka? Czy uda jej się odnaleźć miłość blisko siebie, czy przyjdzie jej szukać od nowa?
„Singielka w Londynie“ to ciepła i zabawna opowieść o tym, że wszelkie przeciwności losu warto pokonywać z uśmiechem.

O Autorce:
MARTA MATULEWICZ to miłośniczka książek i dobrego kina, która po dziesięcioletnim pobycie w Wielkiej Brytanii postanowiła, że czas wracać do Polski (i przywiozła ze sobą ponad osiemdziesiąt pudeł ciuchów). Dwie poprzednie książki Autorki o perypetiach Ewy, wydane nakładem Liry, to „Singielka w Londynie” i „Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki”.

Spełnione marzenia od Marta Matulewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć