ebook Zbuntowane serce
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 9622) Ilość stron (szacowana): 272

Zbuntowane serce
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 20.35
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
20.35 zł Lub 18.32 zł
29.60 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
18.50 zł
18.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jeśli myśleliście, że w Zbuntowanym dziedzicu związek Gii i Rusha dosięgły już wszystkie problemy i komplikacje, byliście w błędzie. Naprzeciwko tej miłości wyrastają kolejne przeszkody, jeszcze większe, które zdążyły już wcześniej skomplikować ich życie.

Fabuła:

Dokonane wybory i podjęte pochopnie decyzje stawiają związek i Gii i Rusha pod znakiem zapytania. Pojawiają się na nim rysy a nawet głębokie pęknięcia. Choć zdawać by się mogło, że tej miłości nie jest w stanie nic zagrozić, a tęsknota jest tego potwierdzeniem, między kochankami wyrasta mur niedopowiedzeń, wzajemnych oskarżeń i zawiedzionego zaufania. Kiedy decydujemy się na „skok w bok” powinniśmy bowiem zdawać sobie sprawę, że możemy ponieść jego konsekwencje, a kolejne wydarzenia rozgrywające się w życiu obojga bohaterów, zdają się tylko oddalać ich od szczęśliwego związku. Czy jest jeszcze coś, co jest w stanie uratować tę miłość i  czy można znaleźć wyjście z patowej sytuacji?

Zbuntowane serce nie jest jedynie ckliwym, czy cukierkowy romansem. To historia, z którą ciężko się rozstać, a jej bohaterowi stają się naszymi ulubionym postaciami.

Zbuntowane serce od Vi Keeland, Penelope Ward możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć